נפצעת בעבודה? 3 סיבות לפנות לעורך דין תאונות עבודה

לי זה לא יקרה.

פציעות בסביבת העבודה או במהלך העבודה הינה דבר נפוץ יותר משחשבנו. זה לא משנה הכין אנו עובדים או מה תפקידנו בכח הפציעה יכולה להגיע אלינו בדרכים שונות ומגוונות ובנוסף עלולה להגיע בכל רגע נתון. במידה ואכן נפצענו בעבודה מומלץ לקחת עורך דין המתמחה בדיני נזיקין ומתעסק בתביעות בנושא תאונות עבודה, במאמר הבא הבאנו עבורכם 3 סיבות עיקריות ללמה כדי לי לפנות לעורך דין במקרים כאלו.

מה מגיע לי?

ישנם זכויות רבות התקפות בחוק להם אנו זכאים במידה ונפצענו במהלך או במקום העבודה שלנו. זכויות רבות אנחנו פשוט לא יודעים ועלולים לפספס אותם וחבל. בכדי שנדע ונכיר לעומק את הדינים בנושא ואת כל מה שמגיע לנו בעקבות אותה פציעה שהתרחשה בעבודה  עלינו לשכור את שירותיו של עורך דין לטובת הבהרת הדברים והבנתם בצורה מעמיקה.

תהליך לא פשוט כלל.

בהנחה ואנו אכן נפצענו בעבודה וכתוצאה מהפציעה אנו נתבע את החברה בתקווה לקבל פיצויים אודות הפציעה, דבר זה מקובל ואף לגיטימי, אך התהליך ללא עורך דין שייצג אותנו ארוך מסורבל ואף לעיתים בלתי אפשרי. לכן אם נרצה לתבוע או לקבל איזה שהוא פיצוי מהחברה שבה אנו עובדים בעקבות הפציעה יהיה עלינו לפנות לעורך דין כבעל מקצוע שייצג אותנו בתביעה מול החברה.

יעוץ ועזרה.

סיבה שלישית ואחרונה ללמה לפנות לעורך דין תאונות עבודה היא בכדי לקבל יעוץ והכוונה כיצד להתמודד עם הפציעה. האם כדי בכלל לתבוע את החברה ? או שהדבר יכול לעלות לי בעבודתי? ובכלל, לבחון את כל העסק האם הוא משתלם וכדי לי בכלל או שמא עדיף לי לא להכינס לזה מלחתחילה. בכדי לקבל תשבות על שאלות אילו ועוד יש צורך בעורך דין לתאונות עבודה. 

אולי יעניין אותך גם עורך דין לנזקי גוף