למה מומלץ לא לישון עם מאוורר ?

עבור אנשים מסוימים, מאוורר תקרה או רצפה בחדר עוזר להם להירדם ולהשאיר את גופם קריר במהלך הלילה. עבור אחרים, הדבר יכול להשאיר אותם ערים, לעורר התקפי אסטמה או לייבש את עיניהם.

למה מומלץ לישון עם מאוורר |

אם אתם נמצאים בחדר חם או סגור, המחשבה על האפשרות לישון בלי מאוורר, יכולה להיות בלתי נסבלת. גם אם נסתכל על עניין הרעש שוודאי שרבים מאיתנו לא יכולים לישון בצורה כזו, הדבר קשה עוד יותר.

הצליל שמאוורר משמיע דומה לרעש לבן. רעש לבן משלב את כל תדרי הקול, ויוצר זמזום שיכול לעזור לאנשים להירדם. השימוש במאוורר הוא דומה למכונת רעש לבנה בעלת תקציב נמוך.

אנשים נמשכים לרעיון שיש בחדרם רעש קבוע ואחיד שנקרא גם לבן כדי לעזור להם לישון, זאת מכיוון שהוא מטביע רעשי רקע וקולות צורמים כמו אזעקות ברכב, שכנים שמדברים, טריקות דלתות וסירנות. וגם עבור אותם ציפורים משונות שמתקשות להירדם בלי להעיר את כל השכנים על הדרך.

למה מומלץ לא לישון עם מאוורר |

כאשר המאוורר מעביר אוויר בחדר, הוא גורם לשטפי אבק ואבקנים לפלס את דרכם אל הסינוסים שלכם. אם אתם נוטים לאלרגיה מסוימת, אסטמה וקדחת השחת, הדבר עלול לעורר הרבה בעיות.

כמו כן, כאשר המאוורר דלוק, האבק מצטבר עליו וגורם לו להתמלא בשכבות אבק לא הכי אסתטיות אשר אינן יוצאות בקלות. הדבר יכול ליצור בעיה בריאותית לחלק מהאנשים.

כל זאת ועדיין לא דיברנו על האנשים החולים כמו אותם אלה שהאסטמה לא עוזבת אותם וכאשר המאוורר מכוון להם על הפנים או שהוא עובד למרכז החדר, במהלך השינה הוא יכול לגרום להם להצטברות אבק בדרכי הנשימה.

> מידע ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר אמפראל מאווררים!