נפגעת בתאונת אופנוע? למה חשוב להסתייע בעורך דין תאונת אופנוע

המאמר באדיבות https://www.m-adv.co.il

אם נפגעתם בתאונת אופנוע, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לוודא כבר מהשלב הראשון שבו מפנים אתכם באמבולנס כי כל הפרטים שנמסרים אודות התאונה מדויקים ושמצוין כי הפגיעה נבעה מתאונת אופנוע. עורך דין תאונת אופנוע הוא איש מקצוע שכדאי מאוד לפנות אליו כמה שיותר מהר לאחר תאונת אופנוע. עורך דין מעין זה יסייע לכם להגיש תביעה בצורה נכונה ולהשיג את המקסימום בתביעה שלכם.

על מה חשוב להקפיד לאחר שמגיעים לבית חולים?

אם פינו אתכם לבית החולים לאחר תאונות אופנוע, חשוב מאוד לוודא כי הצוות הרפואי בבית החולים יקפיד ויציין את כל האיברים שנפגעתם בהם כתוצאה מהתאונה. אם האופנוע לדוגמא נפל על הצד השמאלי שלו חשוב מאוד לוודא כי נחבלתם בצד שמאל. החשיבות לכך  נובעת מכך שבמיון בדרך כלל ניתן טיפול ברמת רפואה דחופה ומיידית ולא פעם לאחר מכן מתבררים דברים נוספים. התיעוד של כל הפציעות סמוך לתאונה, יעיד כי הפגיעות והפציעות נגרמו כתוצאה מהתאונה ולא בשל סיבה אחרת.

מה החשיבות של פנייה מהירה לעורך דין תאונת אופנוע?

חשוב ביותר שאחת הפעולות הראשונות שתבצעו לאחר תאונת אופנוע תהיה ליצור קשר עם עורך דין תאונות אופנוע מקצועי ומנוסה. גם אם הפגיעה שלכם שטחית וקלה, הרי שחשוב מאוד שתפנו לעורך דין שכן, לעיתים יש פגיעות שאינן מורגשות והחומרה שלהן מתגלה רק לאחר מכן. עורך דין תאונת אופנוע יוכל לספק לכם כבר בתחילת הדרך המלצות לגבי אופן ההתנהלות המומלץ עבורכם לאחר תאונה. עורך הדין ילווה אתכם לאורך כל הדרך עד קבלת הפיצויים שמגיעים לכם.

תפקידו של עורך דין תאונת אופנוע הוא תפקיד מורכב אשר דורש מקצועיות רבה, ידע משפטי רחב היקף ורגישות. כמו כן, על עורך הדין להיות בקיא בתחום המדיקו ליגאלי שהבוא משפט ורפואה. לכן, אם אתם מחפשים עורך דין לתאונת אופנוע, אין ספק שחשוב מאוד לבחור בו בקפידה. לא פעם לרמת הפיצויים שתקבלו בגין תביעה לאחר תאונת אופנוע תהיה השפעה מהותית על החיים שלכם.