האם דינן של נקודות תעבורה מכל הסוגים, להימחק?

המאמר באדיבות http://www.les.co.il

ככלל רישום של נקודות תעבורה תקף לשנתיים בלבד ובמידה ובתקופה הזו הנהג לא עבר כמות של 22 נקודות אזי הוא צפוי ליהנות ממחיקה של אלה. כמו כן, ניתן להיעזר בשירותיו של עורך דין מתחום התעבורה וזאת על מנת שהוא יוכל לערער על נקודות ולסייע במחיקה שלהן.

יש תאריך תפוגה לנקודות התעבורה

כפי שנאמר, בדרך כלל קיים תאריך תפוגה לנקודות התעבורה, כך שתוכלו להיות רגועים למדי בכל הנוגע לאפשרות המחיקה שלהן. כך לאחר שנתיים הנקודות צפויות להיות כבר לא רלוונטיות. לאור זאת ברוב המקרים פשוט צריך לוודא כי לא צוברים יותר מידי נקודת וזאת על מנת להבטיח שאלה הקיימות תהיינה זמניות בלבד.

היעזרות בשירותיו של עורך דין

דבר נוסף שתוכלו לעשות על מנת לשפר פלאים את המצב בו אתם נמצאים יהיה להיוועץ ולהיעזר בשירותיו של עורך דין מיומן. בעזרתו של אחד כזה כל אחד מכם יוכל לראות כי הוא יוכל להשיג מחיקה מוחלטת של נקודות תעבורה בלא מעט מקרים. הכול יהיה תלוי בסיטואציה הספציפית ובטענות שיהיה ניתן להציג בבית המשפט כאשר יבוצע הערעור.

שימו לב לפרטים הקטנים בחוק

 

היבט נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא כי אתם מודעים לכל הפרטים הקטנים שכתובים בחוק. הרי בכל הנוגע אל נקודות תעבורה ישנם לא מעט דברים שצריך לקחת בחשבון וזאת על מנת שתוכלו להבין במדויק היכן אתם נמצאים.

לאור המורכבות של הנושא תמיד יהיה רצו לפנות אל עורך דין תעבורה באשדוד שיוכל לעשות לכם סדר בנושא ולהציג לכם שלל אפשרויות פעולה שונות ולומר לכם בקצרה האם יהיה ניתן לטפל בנקודות שצברתם ולהעלים אותן בסופו של יום. כך הכול יהיה פשוט יותר עבורכם.