קייט סרפינג – זה מגניב בכל מצב

קייט סרפינג – זה מגניב בכל מצב. אחד הדברים הכי מפתיעים בעולמנו הוא היכולת לשלב דברים יחד. אורות וצבעים – והנה לכם רמזור. מכונית והמון מושבים – אוטובוס. ומה קורה כשאר משלבים גלשן גלים עם עפיפון? כנראה שכבר הבנתם, מקבלים את אחד מענפי האקסטרים שמשגעים את העולם כבר הרבה זמן.

ענף מקצועי

אז מה נעשה? המון תרגילים גם בחוף הים וגם בתוך המים, כי קייט סרפינג – זה מגניב בכל מצב.

צוות המדריכים יודע ממש היכן כדאי לתקן את התלמיד. מה שאומר שתוך 6 שעות בלבד כל אחד מכם ומכן כבר ידע לתפעל את המצנח בעצמו ולגלוש בכיף – לדעת כמה צריך לנפח את המצנח או אפילו לדעת איך כדאי לסדר את כל החוטים של המצנח או להתמודד עם מצבים בהם נופל המצנח למים ואיך הכי נכון להרים אותו.

כמו ילדים קטנים

כמו ילדים קטנים שמסתובבים בקרוסלה ומבקשים הכי הכי מהר כדי להעלות את רמות האדרנלין, כך גם אתם ואתן תרגישו כשתבואו לנסות את קייט סרפינג – זה מגניב בכל מצב. הרוח שתרגישו בפנים, המהירות שתתפסו יחד עם הקפיצות המטורפות יביאו אתכם לשיאים של חוויה.

מותר להשוויץ

כמובן אל תשכחו לתת איזה צילום שלכם עם קייט סרפינג – זה מגניב בכל מצב. תנו לחבר או חברה או אפילו לאחד המדריכים שלכם לצלם אתכם שתפו וספרו איך העזתם ונכנסתם לעולמות האקסטרים. הגבות שיורמו והשבחים שתקבלו לאחר מכן יגרמו לכם לחזור ולהתמיד בספורט הנהדר הזה.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר Surfo!