שיש אוניקס – האם זה אופנה חולפת?

בבואכם לבחור עיצוב לבית שלכם, אין ספק שאתם צריכים לשים לב לשאלה, באיזה שיש אתם תבחרו. האם אתם מהאנשים שתמיד יבחרו את ההכי זול? או שאולי תעדיפו לקנות שיש כמה שיותר יקר ואיכותי?

שיש אוניקס – האם זה אופנה חולפת? |

חשוב לכם להשקיע בעיצוב ואם אתם רוצים שהתוצאה הסופית תיראה כמה שיותר משובחת ואלגנטית? אין ספק שאופציית שיש כמו שיש מסוג אוניקס למשל, יכולה להתאים לכם בול.

לפני שאתם רצים וקונים את שיש הנוי המדהים הזה למטבח שלכם, כדאי שתדעו שמדובר על אחת מהאבנים היותר יקרות שניתן למצוא בעידן שבו אנחנו חיים.

למעשה, שיש אוניקס הוא כה מיוחד ושונה, עד כי רבים אפילו מגדירים אותו כאבן חן לכל דבר ועניין. מכיוון שכך גם מחירו אינו זול ויהיה עליכם להיפטר מסכומים לא מבוטלים כדי לרכוש אותו.

לא, זה לא אוניקס אם הוא לא חומר פנטזיה. לא, זה לא אוניקס אם השקיפות הנוצצת מאיימת על העובדה שזהו סלע מוצק.

מה כל כך מיוחד באבן האוניקס? |

זה נראה ממש כמו אבן חן, עם פסי גלים של ענבר, שנהב ולבן המתמזגים זה בזה בתבנית נוזלית. כאשר אור משתקף בו מאחור, אוניקס מקרין אור רך ואתרי.

זו באמת אבן יוצאת דופן לכל הדעות. בכל מקום בו משתמשים בו הוא ייקח את מרכז הבמה ותשומת הלב. אין משהו יפה יותר שאנחנו יכולים להכניס אלינו הביתה מאשר אבן האוניקס המדהים ביופיו, שיקנה לנו אור ויוקרה כמו שמעולם לא הכרנו וראינו בביתנו.

לא, זה לא אבן אוניקס אם הוא זול מידי |

בהחלט. קביעה נכונה לאבן כה יקרה. אבן האוניקס הוא מהאבנים היותר יקרים שיש לעולם שלנו להציע ולמעשה, הוא נראה יותר כמו אבל יהלום מרושת בכל מיני צבעים אך בסופו של דבר מדובר באבן שיכול להתאים לשיש ולנוי ביתי יוקרתי.

מחיר שיש אוניקס אינו זול בלשון המעטה ומכיוון שכך, כדאי שתראו בדיוק היכן אתם רוצים ומעוניינים שאבן האוניקס תהיה אצלכם בבית, בכדי לנצל את היופי שבו בצורה הטובה ביותר שניתן לקבל.