הצעת נישואין בחדר בריחה – מפתיע במיוחד!

מזל טוב! החלטתם להציע נישואין, וכעת אתם עומדים בפני דרך חדשה ומלהיבה בחיי הזוגיות שלכם. מי שרוצה להציע נישואין לאהובת ליבו, יוכל לעשות זאת בצורה מקורית, באמצעות הצעת נישואין בחדר בריחה. אבל מדוע זה כיף וכדאי? הכול בהמשך!

בשנים האחרונות טירוף חדרי הבריחה כובש את כול העולם! בעוד שבישראל קיימים מגוון חדרי בריחה בכל חלקי הארץ. בין החדרים הבולטים תמצאו את אלה שנמצאים בראשון לציון ובאזור צפון הארץ והסביבה.

מי שיבחר להציע נישואין תוך הרפתקה כזאת, יגלה דרך נהדרת לצאת למשימה עם אהובת ליבו, ולהעניק לה עם ביצוע המשימה הזוגית – טבעת אירוסין נוצצת! בעזרת צוות המקום ובחירה בחדר בריחה איכותי שמתאים להצעות נישואין או ימי הולדת בחדרי בריחה – אפשר לארגן הצעה מקורית, מרגשת וזאת שתיזכר לעד…

אז אילו חדרי בריחה מתאימים עבור הצעת נישואין? הנה שלושה חדרים כיפיים במיוחד:

חדר בריחה בראשון לציון “אנתרקס”

מי שירצה לצאת לחוויה נפלאה עם אהובת ליבו, יוכל לבחור בחדר בריחה אנתרקס בו ישנו סיכון להתפשטות מגפה עולמית. בעת המשימה תצטרכו לבצע פעולות חכמות ומאתגרות שימנעו את התפרצות המגיפה, תוך הפיכה ליחידת חילוץ מקצועית.

חדר בריחה "שרלוק הולמס"

לאחר שלושה מקרי שוד בבנק גדול, התקבל מידע על שוד נוסף. אתה ואוהבת ליבך תצטרכו לפענח את מקרי השוד באסקייפ רום שרלוקד הולמס ולפתור פרשייה מסובכת במיוחד. לאחר מעבר לבגדי הבלש המפורסם שרלוק הולמס, תצאו להרפתקה רומנטית מלאה בחידות, רמזים והפגנת יכולות מנטליות.

חדר בריחה אובססיה ברמת הגולן

זה נכון, גם אתה וגם בת הזוג אובססיביים אחד לשנייה ורוצים לדעת מה כול אחד עושה בכל שעה. חדר בריחה באזור הצפון היפה, שכולל את האפלה של המאה ה 18 – מקנה הרפתקה זוגית יוצאת דופן, שבה אתם הבלשים. חדר בריחה בצפון, יספק לכם גם את האופציה לצאת לפיקניק באחד מכרי הדשא הירוקים שבאזור, ושם בין פרחים ציפורים וטבע מקסים – תוכלו לשלוף את טבעת הנישואין ובכך לכבוש את ליבה של בת הזוג.