שלטים לדלת

דלת הכניסה לבית היא זו שיוצרת את הרושם הראשוני בפני האורחים ובפני המבקרים השונים.

השלט המופיע על הדלת מספר על מי שגר בפנים ותפקידו העיקרי הוא לעזור בזיהוי הדלת הנכונה, למי שלא מכיר, אבל הוא גם משקף את הסגנון האישי של בני הבית ואפילו יכול להעביר מסרים מורכבים יותר, אם יש לו את העיצוב המתאים.

שלט פורמלי לדלת כניסה

משפחות רבות מעדיפות לתלות על דלת הכניסה שלט ענייני, ייצוגי ופשוט, שעליו רשום שם המשפחה. יחד עם זאת, גם שלט פשוט יכול להיות מעוצב, מרשים ויפה.

אפשר ליצור שלט כניסה עם גוונים שונים ברקע, כמו כחול ג'ינס, קרם, צבע חול ועוד.

אפשר להשתמש בפונטים שונים לאותיות שם המשפחה, כדי ליצור סגנון שונה,

אפשר להוסיף עיטור עדין ואלגנטי של ציפורים, או פרחים ואפשר לעצב את מסגרת השלט בצורה אלגנטית לפי בחירה. לקריאה אודות הדפסת תמונה על עץ

שלט בעיצוב שובב לדלת הכניסה

למרות העדפה של משפחות רבות לשלט כניסה בעיצוב פשוט, נקי ורשמי, יש לא מעט משפחות שדווקא מעדיפות לתלות על דלת הכניסה לבית שלט צבעוני, בעיצוב שובב ומלא חיים.

ניתן להוסיף ציור קטן וחמוד ליד שם המשפחה, שיהיה מספיק צבעוני כדי לשמח את מי שנכנס וגם כדי להעביר מסר שמדובר על משפחה שמחה עם ילדים קטנים.

אבל שלט צבעוני מתאים לכל מי שאוהב צבעים חיים, עיצובים שמחים ואפילו קצת ילדותיים.

שלט צבעוני ושובב מעביר מסר קליל, נעים ושמח ולכן הוא מתאים מאוד לכל מי שרוצה ליצור רושם שמדובר על בית קליל, שמח וצעיר ברוחו.

לסיכום, שלט כניסה לבית הוא כמו כרטיס הביקור של מי שגר בפנים. לכן, גם אם זה נראה לכם פרט שולי, כדאי להקדיש מחשבה ולבחור את השלט שהכי מתאים לכם. מידע נוסף באתר https://matana.click/