הגאדג'טים החדשים בתחום המקררים

תעשיית המקררים הולכת ומתפתחת כל הזמן, אינספור מותגים חדשים נכנסים לשוק, וכל אחד מהם מציע לרוכש הממוצע אפשרויות רבות. בנוסף, גם הפיצ'רים והמרכיבים החדשניים שהוכנסו למקררים המודרניים גורמים הרבה פעמים לתקלות מסובכות ויקרות יותר לתיקון.

הגאדג'טים החדשים בתחום המקררים

ישנם גאדג'טים רבים במכונות בכביסה של השנים האחרונות ואלה מציעות מגוון רחב של אפשרויות מתקדמות וחדשניות בכל הקשור לדלת המקרר, אופן פתיחה וסגירה של דלתות המקרר, פנסי הלד, שנכנסו אל תוך חיינו וכך גם לגוף קירור האמור. 

גאדג'ט נפלא של שנת 2019 הוא דלת מסך אשר מראה, מפלי לפתוח את המקרר מה קיים בתכולתו. עוד אחד שנצרך באופן מובהק הוא מקרר המייצר קוביות קרח לפי צורה ומייצר אותן בזמן מועט מאשר בייצור קלאסי המוכר לנו.

אם אתם זקוקים לטכנאי מקררים בתל אביב – לחצו כאן.

איזה סוגי מקררים נחשבים מהטובים ביותר?

כאשר נשאלו טכנאי מקררים על איזה סוג הם היו ממליצים, נוכחנו לדעת שבעדיפות הראשונה, המליצו הטכנאים על מקרר אל-ג'י המוכר וכן המליצו על מקרר אמנה מתוצרת ארה"ב. את המקום השלישי והמכובד בעיני טכנאי המקררים, תפס לו מקרר של חברת שארפ המצוינת. 

למקומות רביעי חמישי ושישי, הגיעו אמקור, סמסונג ותדיראן בהתאמה.  נכון וחשוב להדגיש כי חברת אמקור סגרה את מפעליה בישראל ולכן רכישת אמקור תוצרת הארץ מתאפשרת רק אם המקררים עוד קיימים במלאי. אגב, את חברת המקור תוכלו למצוא את אלה המיוצרים בטורקיה.

איך לשמור על מראה מקרר טוב?

מכיוון שמקרר, בנוסף ליכולתו לקרר לנו את האוכל גם צריך להראות טוב, נרצה כמובן לשמור על החזות שלו. כל דפיקה בו תשתווה לדפיקה של רכבינו (לא להגזים?) ואם במקרה של דפיקה ברכב יהיה עלינו לקפוץ למוסך ולסדר את הנזק הרי שבמקרה של המקרר המצב יהיה טיפה מסובך יותר. 

אם מדברים על תיקון מכשירי חשמל – ההוצאה של הצד ה"נדפק" במקרר ולקיחתו ליישור ותיקון תצריך מאיתנו כיבוי מקרר לכמה שעות והעברת תכולתו למקום אחר וזמן שרק יגדל עד שהדלת הדפוקה תחזור אלינו. כדאי להישמר גם ממצבים אלו ולהיזהר מדפיקות מיותרות בדלת המקרר שלנו.