השחרת חלונות בלייזר – האם זה כדאי?

השחרת חלונות היא אחת הדרכים המוכרות והיעילות ביותר עבור הנהגים בישראל להתמודד עם החום הכבד של חודשי הקיץ. מזג האוויר הקיצוני בישראל מוביל את הציבור לחפש אחר פתרונות יצירתיים על מנת למנוע מהרכב להרגיש כמו כבשן אש ואין ספק כי השחרת חלונות היא אחד הפתרונות הללו. אם בעבר היו מספר שיטות מקובלות ומוכרות להשחיר את חלונות הרכב הקדמה והטכנולוגיה הציגו בפנינו שיטות חדשות ומגוונות יותר כאשר אחת השיטות היא השחרת חלונות בלייזר!

האם מומלץ להשחיר חלונות בלייזר?

הקיץ הישראלי עלול להיות בלתי נסבל ממש. כולנו מכירים את החשש העומד בפנינו רגע לפני הכניסה לרכב כאשר כל היום הוא עמד בשמש הקופחת. אין חשש גדול מזה. על מנת להצליח להתמודד עם עומסי החום הכבדים ישראלים רבים בוחרים להשחיר את חלונות רכבם ובכך למנוע את חדירת השמש פנימה. כיום ניתן לבצע פעולה זאת בעזרת לייזר אך האם זה נכון?

ללייזר יתרונות רבים, מדובר בשיטה מאוד פשוטה ויעילה כיוון שהיא אינה דורשת זמן רב מידי או התעסקות רבה מידי כמו השימוש במדבקות. בשיטה זאת יש לפרק תחילה את החלונות אותם רוצים להשחיר ולאחר מכן בעזרת לייזר המחובר לתוכנת מחשב ייחודית מתבצע תהליך ההשחרה. תוך פרק זמן קצר תקבלו את הרכב שלכם עם חלונות מושחרים.

חשוב לציין שבישראל חל איסור להשחיר את כל החלונות באופן גורף וניתן להשחיר רק את החלונות האחוריים והשמשה האחורית.

לייזר- כן או לא?

בניגוד לשיטות אחרות של השחרת חלונות לרכב, השימוש בלייזר הינו פשוט ונוח ולכן הוא מומלץ עד מאוד. למעשה, זוהי השיטה העיקרית בה משתמשים ביום כלל אזרי ישראל אשר מעוניינים להשחיר את חלונות רכבם ולמנוע מהחום הכבד לחדור פנימה אל הרכב.