מזרון איכותי – איך תדעו שזה מה שאתם עומדים לקנות?

אתם ישנים במהלך תקופה של כשליש מהחיים שלכם וכתוצאה מכך, אף הבריאות שלכם תושפע מתנוחת השינה שלכם ובמשימות שהנכם נוהגים לבצע  טרם השינה. על מנת שתוכלו לישון בצורה מיטבית, עליכם לרכוש מזרון איכותי, ראו באתר זה. ריכזנו עבורכם את הטיפים המומלצים לכיצד תדעו לבחור במזרון איכותי.

מזרון איכותי – איך תדעו שזה מה שאתם עומדים לקנות?

  • האם לבחור במזרון קשה – לא בכל הפעמים בחירה של מזרון קשה היא הכי איכותית. הליבה של המזרון אמורה להיות קשיחה, אבל מומלץ לכם כי השכבה העליונה תהיה עדינה ונינוחה. מומלץ לכם לבצע בחירה של מזרון אשר בו השכבה העליונה תכלול לטקס או ויסקו, כדי שהברכיים שלכם, האחוריים שלכם וחגורת הכתפיים שלכם יוכלו לשקוע קמעה בתוכם, על מנת שלא תיצרו עליהם לחץ.
  • קבלה של תעודת אחריות על המזרון – חברה שמאמינה כי המזרונים שלה איכותיים, תעניק לכם אחריות לטווח הרחוק. רוב יצרני המזרונים האיכותיים מעניקים תעודת אחריות למינימום עשר שנים.
  • התחשבות בצרכים של בני הזוג שלכם – אינכם ישנים לבדכם על המזרון, כדאי שתוודאו מבעוד מועד מה רמת הקושי שבני הזוג שלכם מבכרים, יש מזרונים בעלי דרגת קושי שהיא שונה בכל צד.
  • בהרבה מקרים אם המזרון שלכם בעל כתמים, לא תקבלו עליו תעודת אחריות. לצורך הזה כדאי להגן על המזרון שלכם באמצעות עוד שכבה של ריפוד ואף לשים את המזרון עד סדין שיונח על הכן של המיטה שלכם ולא באופן ישיר, כדי שלא יחדרו אליו שבבי עץ.
  • קיומן של אלרגיות – עליכם לתת את הדעת על קיומן של אלרגיות עבור אלה אשר עושים שימוש במזרון. יש אנשים אשר אלרגיים לכל מיני חומרים, כמו למשל – אבק, כותנה ומוך, בעבורם מתאים מזרוני לטקס.
  • אל תיקנו מזרון מתוך מהירות – פעם בעשור בערך רוכשים מזרון, לכן אל תשכבו על גבי המזרון למשך חמש שניות ואז תבצעו החלטה, עליכם לשכב יותר זמן על גבי המזרון ולנסות להרגיש אותו. מזרון אשר לא יתאים לכם, תוכלו לחוש בשנייה אחת. לפרטים נוספים לחצו כאן!