סמסונג גלקסי נוט 10 – שווה?

סמסונג גלקסי נוט הראשון הגיע לחנויות לפני 8 שנים, בזמנו היה מדובר על מכשיר מוזר, בעל מסך גדול מידי והמבקרים לא צפו לו הצלחה מזהירה במיוחד כמו במקרה של Huawei P30 PRO. בזמנו היה מדובר על מסך של 5.3 אינץ', גודל שנחשב לקטן ביחס לרוב הסלולריים שמצויים היום בשוק. כמובן שמאז זרמו לא מעט מים בנהר, הטלפונים השתנו והיום רוב המכשירים מציעים מסך גדול ונוח, שמאפשר לצפות בסדרות, לשחק במשחקים שונים ואפילו לקרוא ספרים. המכשיר החדש סמסונג גלקסי נוט 10 יצא לאחרונה לשוק, והוא ללא ספק נחשב לאחד המכשירים המוצלחים ביותר בסדרה. המכשיר החדש כולל זיכרון רב יותר, שטח אחסון גדול יותר, סוללה חזקה יותר, מצלמה איכותית יותר וכמובן החשוב מכל- מעבד חזק שיודע לתת עבודה.

סמסונג גלקסי נוט 10 – כדאי להכיר

קודם כל, אחד המאפיינים המרכזיים ביותר של המכשיר הוא המסך הענק שלו. מדובר על מסך 6.8 אינץ', אחד המסכים הגדולים ביותר בסדרה. עם זאת, המכשיר עצמו מינימליסטי ביותר, הוא דק ובעל שוליים מעוגלים. ביחס למכשירים אחרים בשוק כמו וואווי P30, הוא נחשב לאחד הנוחים ביותר מבחינת אחיזה ושימוש ביד אחת. מבחינת עיצוב המכשיר, החברה שינתה מעט את מיקום המצלמה הקדמית, כך שבמכשיר הנוכחי חור המצלמה ממוקם במרכז המכשיר. הדבר תורם רבות לנראות של המכשיר, אשר נראה סימטרי ומושך יותר ביחס לדגמים הקודמים. כמו כן, ניתן להשיג את המכשיר בגרסת AuraGlow הייחודית, הכוללת ציפוי מיוחד לגב המכשיר. הציפוי גורם לשבירת האור שנופל עליו, ובכך מייצר קשת צבעונית של צבעים שכל הזמן משתנים. מדובר על אפקט ייחודי שהופך את המכשיר לאחד המכשירים היפים ביותר בשוק. כמו כן, אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של המכשיר, הוא ההנגשה שלו לשמאליים. רוב הטלפונים שקיימים היום בשוק מכילים כפתור הדלקה בצד ימין וכפתור אודיו בצד שמאל, דבר מאוד נוח עבור מי שמחזיק את המכשיר ביד ימין. אך בדגם החדש הזה, שני הכפתורים בצד שמאל, דבר שמהווה יתרון עצום לשמאליים.

לסיכום, סמסונג גלקסי נוט 10 נחשב למכשיר איכותי ונוח שבהחלט מומלץ לרכוש, במיוחד עבור מי שאוהב מסכים גדולים, מצלמה איכותית ונוחות החזקה גם ביד שמאל.