מכירת רכב לפירוק – המדריך המלא

אם יש לכם רכב ישן או רכב שעבר תאונה ואין לכם מושג מה לעשות אתו כדאי יהיה לבחון את האופציה של מכירת רכבים לפירוק. במדריך זה נסביר לכם בקצרה מי קונה רכבים לפירוק ומדוע, מתי כדאי יהיה לקחת את הרכב לפירוק, כמה תוכלו להרוויח עליו ואיך למצוא במהירות אדם הקונה רכבים לפירוק.

ראשית – מתי נרצה לקחת את הרכב לפירוק?

מכירת רכב לפירוק תתרחש בכמה מקרים, כאשר המשותף לכולם הוא ככל הנראה כאשר אין לכם כוח, זמן או היכולת למכור את הרכב כרכב יד שנייה. זו תהיה האופציה הראשונה של כולם כדי למקסם את הרווחים על הרכב. לעתים זה לא יתאפשר. למשל כאשר הרכב ישן ועומד להגיע לוותק של 20 שנה מאז שנת הייצור שלו וצריך לרדת מהכביש. רכב ישן שהלך לו המנוע או הגיר, הנחשבים לחלקי חילוף הכי יקרים ברכב לתיקון, ייתכן ולא ישתלם כבר לתקן את הרכב אלא להעביר אותו לפירוק. כך גם במקרה של רכב מושבת או רכב עם בעיות מכאניות. 

מי קונה רכבים לפירוק וכמה נוכל לקבל על זה?

ישנם אנשים הקונים רכב מפירוק, מפרקים את חלקי החילוף ומוכרים אותם כחלקים יד שנייה למוסכים שונים. כמו כן גם בעלי מוסכים ומגרשי מכוניות רוכשים רכבים לפירוק, מפרקים את הרכב לגורמים ומוכרים את החלקים במחיר כזה שלאחר מכירה או שתיים של חלק חילוף מסוים בדרך כלל ניתן להחזיר את עלויות העסקה ומשם כל חלק נוסף שיימכר יהיה כרווח.

איך נמצא במהירות קונה רכבים לפירוק?

חפשו בגוגל מכירת רכב לפירוק או פנו אלינו באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם הצעת מחיר לרכישת הרכב שלכם לפירוק. התהליך הינו מהיר וקצר ולא צריך לשבור את הראש לחיפוש אחר קונה יד שנייה במשך זמן רב או כאשר סביר להניח שלא נמצא כזה בשל מצב הרכב או ההיסטוריה שלו.

אולי יעניין אותך גם קונה רכב מושבת