חנויות מין – לא רק לסוטים

אם בעבר, חנויות שהכילו אביזרי מין, היו נמצאות בפינה חשוכה או בתוך פסאז' מוזנח ברחוב: הרי שכיום, חנויות כאלה הפכו לשם דבר, בעוד שבארץ ובעולם יש מגוון רחב של מותגי אביזרי מין מעולים, אשר נחשבים יוקרתיים ואיכותיים. 

מי שרוצה לרכוש מוצרי מין ולעשות זאת בקלות וגם בדיסקרטיות – חשוב שידע כי אביזרים כאלה נועדו עבור כול מי שרוצה להעצים את העונג המיני ולממש פנטזיות מיניות. בין אם לבד, לבין אם בעת קיום יחסי מין סוערים. בכך אפשר בקלות להנות מעונג מושלם, שהמילה "סטייה" אינה משמשת פקטור בשום אופן. 

בחירת אביזרי מין, זה נועד רק לסוטים?

התשובה היא: בהחלט לא. ראשית חשוב לדעת מהי ההגדרה של "סוטה", בעוד שסטייה מתפרשת בביצוע מעשים שאינם מקובלים ועלולים להזיק לסביבה. בכך, מי שחושף עצמו בציבור, או מבצע מעשה מגונה – נחשב סוטה. בעוד שמי שאינו מזיק לסביבה, ומקיים יחסים עם אנשים בוגרים או בפרטיות עם עצמו – הוא בעצם אדם מן המניין שרוצה להסב לעצמו ולפרטנרים המיניים שלו עונג. 

אז מה ניתן למצוא בחנויות אביזרי מין?

  • ויברטורים – ויברטורים ניתן למצוא בחנויות מין באינטרנט או בכול מקום אחר המספק אביזרי מין. ויברטור הוא אביזר מין בגדלים ועיצובים שונים, אשר רוטט במהירויות שונות ובכך מסב עונג לגברים ונשים. 
  • פלאג אנאלי – פלאג אנאלי נועד להחדרה אל פי הטבעת ובכך- באמצעות שליטה מלאה, מאפשר בחינת עוצמות העונג בעת החדירה. 
  • בובות מין – בובות מין ושאר מוצרים עשויי סיליקון שמדמים איברי מין נשיים או גבריים: מספקים אימון מושלם תוך החדרה ושימוש במוצר לעונג אישי. 
  • מוצרי סאדו מאזו – מי שאוהב משחקים מקדימים ובעיקר משחקי שליטה, יוכל להנות ממגוון מוצרי קשירה, מחסומי פה, שוט בגדלים שונים, כיסויי עיניים, נדנדות סקס ושאר אביזרי מין. 
  • טיפות חשק וספריי השהייה – טיפות חשק נועדו לעורר תשוקות מיניות וספרי השהייה עוזר להגשים אותן על ידי אלחוש איבר המין. 
  • הלבשה סקסית – עוד אפשר למצוא הלבשה סקסית יפה ונעימה ושאר מוצרי אהבה מוצלחים! אז זה הזמן לחקור, לבחור ולרכוש.