ציוד ללוכד נחשים

לוכד נחשים? יש לנו את הכלים האיכותיים ביותר ללכידה טובה ומקצועית וכמובן בטוחה של נחשים. התעסקות עם נחשים היא כנראה לא המשימה הכי בטוחה אלא, אם אתה יודע כיצד לבצע אותה. הנה מה שאתם צריכים לדעת על לכידת נחשים.

ציוד ללוכד נחשים 

ציוד ללכידת נחשים חייב להיות ציוד איכותי ומקצועי ולא כדאי לקחת סיכונים עם כלים שלא בהכרח מתאימים למשימה הלא פשוטה הזו.

מלקחיים ללכידת נחשים 

מכונת אחיזה זו, מאפשרת לכם לתפוס נחשים, להחזיק אותם ולהזיז אותם בבטחה ממרחק שלא יסכן אתכם. מלקחיים אלה, חייבים להיות טובים ומחברה עם תקן ישראלי שייתן לכם בטיחות ומקסימום טכניקה ללכידה נכונה של נחשים קטנים וגדולים.

תיק ללכידת נחשים 

התיקים האלה מאוד פשוטים, אבל אתם תצטרכו שקי נחשים חזקים יותר, כאלה עם חיבור מוט ללכידת נחשים שמתרחבים, כך שתוכלו לשמור את הנחשים במיקום רחוק. עם זאת, זכרו תמיד להיות זהירים מאוד מכיוון שצפעוני בור חשים חום כך שהם יכולים להכיש אתכם ישר לאורך כל השקית.

וו לתפיסת נחשים 

זהו סוג של ציוד המאפשר לכם לגרוף נחשים גדולים יותר וכן לשנע אותם בבטחה. וו ללכידת נחשים הוא כלי נצרך מאוד לאנשי מקצוע העוסקים בלכידת נחשים ויש חשיבות רבה לכך שהם יהיו איכותיים, חזקים ומקצועיים.

כפפות עבות 

יש אנשים שרגילים לתפוס נחשים בידיים חשופות, אבל זה לא רצוי. כדאי ללבוש תמיד כפפות בנייה צמודות כדי להתרחק מהשיניים הקטנות של נחשי הבירית ועוד רבים אחרים.

צמחי נחש ומגפיים 

למקרה שלעולם לא תרצו להכות נחש בקרסול או ברגל, צמחי נחשים חיוניים מאוד להליכה מסביב לשיח. תוכלו למצוא את כל אלה בחנויות לציוד נחשים.