איזה סוג של מגף נשים יתאים לך

סוגים רבים של מגפי נשים, קיימים כיום אך את אלה שיתאימו לך בדיוק, כנראה שתצטרכי לעבוד ולחפש טוב טוב. כל אישה מכירה את הקטע הכיפי הזה, להסתובב יום שלם על עקבים ובסוף היום להבין ששום נעל לא התאימה לה.

מצב כזה יתקן רק בדיקה מעמיקה לאיזו נעל עקב את באמת נכנסת ומה הוא הגוון והצורה שהכי תתאים למראה ולסטייל שלך

איזה סוג של מגף נשים יתאים לך |

לא כל סוגי הנעלים והמגפיים יתאימו בהכרח לכל הנשים. יש נשים שמעדיפות בכל מצב את נעלי הבית הקלאסיות והנוחות וגם כשהן הולכות לאירוע הן יעדיפו את הקלאסי והנוח יותר מאשר את אלה הגבוהות והמסורבלות. העיקר שכולן יהיו מרוצות.

נעלים גבוהות, לעיתים גורמות לתחושת חנק ברגל ואינן מתאימות לכל אחת. יצרניות נעלי העקב ומגפי האישה, פחות נותנות את יחסם לפן הבריאותי של הרגל וכמובן יותר לפן האופנתי והמושך. נעל מוחצנת היא נעל נמכרת. שיקול מסחרי לכשעצמו.

האם קיים הבדל בין סנדלים לבין נעלים אטומות? |

סנדלים, מעבר לקונוטציה ולחיוך שהם מעלות לכל אחד מאיתנו למשמע שמם, הם בריאות יותר ומאווררות יותר ונעימות להליכה ומשחררות את הרגל, אל אוויר העולם. כמה חשיבות יש לנעלים שאינם אוטמות את הרגל וחונקות אותם, את זה כולן יודעות.

נעלים סגורות, מתאימות לזמנים מסוימים כגון ספורט ופעילות נמרצת אחרת אך בערב, אחרי יום מתיש ומייגע, יהיה כדאי לשחרר את האצבעות הסגורות האלה ואת נקבוביות הזיעה שבהם אל אויר העולם הנעים והבריא.

נעל עקב הם בריאות או מסוכנות לבריאות? |

הנעליים המשווקות לנו הנשים, אינם אלה שיגנו על הבריאות שלנו בכל מחיר. בעולם כמו שלנו, לבריאות וליציבה נכונה, יש מקום משני לעומת נעלי אסתטיקה ואופנה. אפשר למצוא המון נעליים בחנויות, שפוגעות בנשים הנועלות אותן.

נכון, החוש האופנתי אינו עושה הנחות גם אם אנחנו ממש רוצות ללבוש משהו נוח וקליל, אין ספק, אך בזמנים שאינם מצריכים לבישת נעלי עקב למשל, תדאגי לפנק את עצמך בנעלים בריאותיות ונוחות של חברת שוז.