גרביים מיוחדים בשנת 2021

גרביים הפכו לשיגעון כלל עולמי ולא סתם. בואו נודה בזה, הקורונה הכניסה אותנו לבית ליותר מידי זמן, ואם אין סיבה לקנות נעליים יפות… למה שלא נשקיע בגרביים מיוחדים? עכשיו ברצינות, בשנה האחרונה גרביים מיוחדים הפכו להיות שם דבר ופוקדים את הארונות של כולנו. ואם לא של כולנו אז זה יקרה אחרי החורף הקרוב. למביני עניין וסטיילינג כפות רגליים וגם למי שחדש בתחום, מה היה לנו עד עכשיו?

פירות טרופים… ואבוקדו

עם תחילת שגעון הגרביים המיוחדים, יכולנו לראות הרבה מאוד גרביים בעיצובים טרופיים כמו אננסים (שאגב מחזיקים דיי הרבה זמן באופנה ולא רק על גרביים), בננות, צמחים למיניהם, זברות וכן… גם אבוקדו. האבוקדו בעצמו החל קריירת סולו גם על חולצות, כובעים ובאקססוריז שונים.
לאחר שהדגמים הטרופיים היפים היו בביקוש מטורף, הגלו להגיע לשוק עוד ועוד עיצובים שונים ומשונים.

אוכל

כשספקי הפירות הטרופים ראו שללקוחות כלל אין רתיעה מעניין הציורים על הגרביים, החלו לייצר גרביים מעוצבים ומיוחדים עם הדפסי מאכלים אהובים כמו פיצה, סושי, המבורגר ושאר ירקות… סליחה, ג'אנק פוד. גם קולקציית המזון נחלה הצלחה מסחררת וגרביים "טעימים" מילאו בשמחה את מגירות הארון שלנו. דיי צפוי היה שאחרי שיגעון כזה ממושך ההתלהבות תרד ואיתה גם עונת הגרביים המיוחדים תחלוף לה. אך לא, הביקוש רק גדל והדפסים חדשים ומפתיעים מגיעים אלינו מידי עונה. 

גרביים מיוחדים – למה זה כל כך מבוקש?

באמת מוזר שאנשים ישקיעו כל כך הרבה כסף, מחשבה וחיפושים על פריט שממילא נכנס לנעל. מצד שני, יש משהו מיוחד בידיעה שמתחת לנעל שלי יש גרב משעשע.
עונת שיגעון הגרביים באה להזכיר לנו שאנחנו מתלבשים קודם כל – בשבילנו.
אז יאללה, תפנקו את עצמכם בזוג ביצי עין או איזה מלפפון חמוץ מריק ומורטי (: