הקיץ הגיע וכפכפים לנשים מעולם לא היו נוחים יותר

הקיץ הגיע, החום והלחות כבר פה, וזה הזמן להיערך כמו שצריך: בזכות הכפכפים הרגליים שלך תהיינה תמיד מאווררות. אבל לא רק האוויר שמלטף את האצבעות נעים יותר. השנה, כפכפים לנשים כל כך נוחות, שפשוט לא להאמין! מעולם הם לא היו נוחים עד כדי כך. שוז 24 – הכי כיף שזה נוח!

כמו ליטוף על הרגל 

אפשר להתרשם בין רגע, לפי התמונות בקטלוג, עד כמה שהכפכפים יכולים להיות מעוצבים, יפים ואפילו מרגשים. אבל מעבר לעיצוב או לסגנון שאת מעדיפה, פה גם לנוחות מגיע לקבל את מרכז הבמה. תארי לך כפכפים לנשים שמרגישים קלים כמו נוצה. תארי לך כיצד את מרגישה כמו ליטוף על הרגל, עם כל פסיעה ופסיעה. הנוחות הזאת מבטיחה שתוכלי לנעול אותם עוד ועוד, פעם אחר פעם. בבית, בים, בבריכה או בשופינג, בדרך לסרט או בכל מקום אחר, וזה מה שיפה – זו נוחות שלא נגמרת. 

אפילו באלגנט זה נוח 

כפכפים לנשים בגרסה האורתופדית עושים נעים ברגל ובעצם, בכל הגוף. בל נשכח כי מה שנועלים בבוקר משפיע על כל הגוף, על הגב והברכיים גם בערב. ויותר את לא צריכה להתלבט בין יפה לבין נוח. כי מי אמר שאי אפשר, גם וגם? מבחר עצום של מידות ודגמים, אפילו בעיצובי אלגנט מסעירי חושים. כפכפים דמויי סנדלים מעודנים או בסגנון מרהיב ליציאה. אפילו הסגנון הקלאסי לובש צבעים מפתיעים ושדרוגים מסעירים. עם סוליה דקה או סוליה עבה, עם רצועה חובקת ועבה או רצועות מעודנות, בגרסת כפכפי אצבע או בשיק אירופאי – בסופו של דבר זה הטעם שלך והרגליים שלך. מגיע לך הפתרון המאוורר, הנעים, המפנק והכי נוח שאפשר.