החזרי מס למסיימי תואר

חשוב שתדעו שאם סיימתם לימודי לתואר ראשון בין השנים 2007 עד 2013 הרי שיש לכם נקודת זיכוי אחת לנצל למשך תקופה של כמה שנים אחרי סיום התואר. שימו לב שאם אתם בוגרי תואר ראשון החל משנת 2014 הרי שלגביכם יש גם כן נקודת זיכוי אחת לנצל אבל למשך שנה אחת. מדובר בהחזר מס של מעל 2,000 ₪ ולכן החשיבות של ניצול נקודת הזיכוי. לבוגר

כיצד מקבלים את הכסף שמגיע?

כדי לממש את נקודת הזיכוי אתם צריכים להגיש בקשה ותוכלו לפנות למעסיק שלכם לחישוב גובה ההחזר המדוייק שמגיע לכם. דרך אחרת פשוטה הרבה יותר וקלה היא למלא בקשה להחזר מס דרך רואה חשבון או יועץ לענייני מס שיעשה עבורכם את התהליך, במקום שאתם תתנהלו מול המעסיק שלכם. רואה החשבון יעשה עבורכם את התהליך במקצועיות ובמהירות. 

הזמן עובר ולא שמים לב..

לא אחת קורה שאלו שזכאים לתואר ראשון והשתלבו במשרות בשוק העבודה נכנסים ללופ של עבודה, הקמת משפחה, רכישת בית ראשון ועוד, ולכן הם פשוט שוכחים לטפל בעניין נקודות הזיכוי שמגיעות להם על פי חוק. גם אם חלפו שנה או שנתיים אתם עדיין יכולים לקבל את החזרי המס שמגיעים לכם וכל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לפנות לרואה חשבון שיטפל לכם בנושא במהירות ובפשטות. חבל לסחוב את ניצול נקודות הזיכוי יותר מדי זמן כי אתם מסתכנים באיבוד הזכות לניצול. 

לא רק לבוגרי תואר ראשון 

אם יש לכם תואר שני או שלישי אתם גם זכאים להחזר מס מתוקף אלמנט נקודות הזיכוי. כאן מדובר בזיכוי בגובה נקודת זיכוי אחת. 

פנו עוד היום לרואה חשבון שיעשה עבורכם את התהליך המלא.