איזה מילוי צריך לקנות בשביל סיגריה אלקטרונית?

בשנים האחרונות אחד מאביזרי העישון הנפוצים ביותר הפך להיות הסיגריה האלקטרונית. בניגוד לסיגריה הרגילה שאותה מעשנים באמצעות הטבק והעשן שחודר לריאות, הסיגריה האלקטרונית מופעלת על ידי כוח חשמלי שגורם לכך שבעצם מעשנים אדים, מכיוון שבסיגריה בעצם מתרחש תהליך של אידוי של נוזל שמכניסים לסיגריה על מנת לחוש את חוויית העישון. 

סיגריות אלקטרוניות, נועדו בעיקר לסייע לאנשים שנחשבים למעשנים כבדים להפחית את כמות הסיגריות הרגילות שהם מעשנים ביום וכפי שציינו עדיין מרגישים את חוויית העישון. המילוי של הסיגריה שמתבצע באמצעות אותו נוזל שמסייע בתהליך האידוי יכול להכיל כמות קטנה של ניקוטין או לא להכיל ניקוטין כלל. פרט לכך, המילוי יכול להגיע בטעמים שונים, מה שהופך את חוויית העישון לנעימה יותר ואפילו טעימה יותר.

האם מרגישים את אותה התחושה כמו בסיגריה רגילה?

חשוב לציין שזה מאוד כמובן תלוי במילוי. מילוי שיהיה צמיגי וסמיך יותר, יעניק חווית עישון דומה לזאת של סיגריה רגילה. כמו כל דבר, כדי לנסות סוגים שונים של נוזלים לסיגריה אלקטרונית על מנת למצוא את הנוזל המתאים ביותר ואת זה שייתן לכם את התחושה שלה אתם מצפים, גם אם זאת התחושה של עישון סיגריה רגילה.

הטעמים יכולים להיות מגוונים: החל מטעם של טבק עם טעמים נלווים כדוגמת אגוזים ועד שילוב של טעמי פירות שונים, או גם טעמים של טעמי קינוחים כדוגמת עוגות ועוגיות, או גם טעמים מיוחדים של אייס, שגורמים לתחושת קור בפה.

לא מעט אנשים נגמלו מעישון באמצעות סיגריה אלקטרונית וגם מחקרים הוכיחו שהיא מזיקה ב-95% פחות מסיגריה רגילה. ככה שמי שמעוניין להיגמל מעישון בכלל, כדאי מאוד שיקנה לעצמו מילוי מתאים שכמעט ולא מכיל ניקוטין, על מנת  שיוכל "לחווט" מחדש את המוח. ככה, שאם כבר עוברים לסיגריה אלקטרונית, כדאי מאוד לבחור מילוי מתאים. להמשך קריאה בנושא נוזלי מילוי לסיגריה אלקטרונית