החזרי מס לשכירים – איך זה עובד?

שכירים רבים לא מודעים לכך, אך יש סיכוי לא רע בכלל שמגיע לכם החזר מס מרשות המיסים. צריך להבין כי כאשר מדובר על החזר מס לשכירים, מדובר פה על החזר בגין תשלומי מס גבוהים מהנדרש לאורך שנת המס על ידי המעסיק.

כדי לקבל את ההחזר, צריך לעבור תהליך פשוט של שליחת הנתונים האישיים בצירוף פרטים רלוונטיים לרואה החשבון. לאחר מכן רואה החשבון כבר ידאג למלא את טופס 135 והוא ישלח לכם אותו לחתימה דיגיטלית. לבסוף תצטרכו להמתין עד 120 יום לקבלת ההחזר שמגיע לכם.

האם מגיע לכם החזר מס בכלל?

תוכלו לברר זאת עם רואה החשבון או רשות המיסים. במידה ואתם לא בטוחים אם מגיע לכם כסף בכלל, זה יהיה נחוץ לעשות בדיקה בנושא, שכן אנו בטוחים שזה יאפשר לכם להבין בדיוק איך לפעול בנידון ולוודא שאתם פועלים בהתאם, במידה ואכן מגיע לכם לקבל את הכסף.

כפי שהזכרנו לעיל, במידה ואכן מגיע לכם לקבל כסף, תהיה לכם אפשרות להגיש בקשה של החזר מס לשכירים במהירות באמצעות שירות אונליין מהסוג שהזכרנו. התשלום בעבור השירות הוא 245 שקלים בלבד והוא יוכל לחסוך לכם לא מעט זמן והתעסקות מיותרת. אנו בטוחים שזה יוכל להקל עליכם רבות.

מגישים את הבקשה להחזר מס בקלות

צריך להבין כי הגשת בקשה של החזר מס לשכירים זה משהו שניתן לעשות בקלות רבה, ומבלי לצאת מהבית בכלל. תוכלו לתת לרואה החשבון למלא עבורכם את טופס 135 עם כל הפרטים האישיים שלכם והוא כבר ידאג לכך שהכול יבוצע על הצד הטוב ביותר. זה בוודאי יוכל להקל עליכם ולאפשר לכם לקבל את הכסף שמגיע לכם בקלות רבה.