החבילות המוצלחות ביותר של סלקום טיוי

סלקום היא אחת מחברות התקשורת המובילות בישראל ללא ספק. החברה שבעבר הייתה מספקת רק שירותי סלולר כיום גם מספקת שירותי סטרימינג באמצעות סלקום TV, שירותי טלפון קווי ופקס ושירותי אינטרנט עם חיבור לתשתיות מתקדמות של סיבים אופטיים ומהירות גלישה עד 1GB (באזורים בהם מותקנים תשתיות אלה. באזורים אחרים ניתן להתחבר לאינטרנט בתשתית רגילה עם מהירות עד 100 מגה). 

להשוואת מחירי תקשורת באתר משתלם לי >>>

להלן כמה מהחבילות/הצעות המחיר המוצלחות ביותר של סלקום טיוי:

  • 99 ₪ לחודש, ללא פקיעת תוקף עם 3 ממירים הכלולים במחיר.
  • חודשיים ראשונים ב-49 ₪ לחודש עבור ממיר אחד. החל מחודש 3 – 99 ₪ לחודש, ללא פקיעת תוקף.

החבילות הנן ללא התחייבות. ההתקנה עצמאית ללא תוספת תשלום או סיוע טכנאי אישי ב-49 ₪ (בדרך כלל בחבילות מגובה מסוים סלקום מעניקה את ההתקנה בחינם). החבילות יכללו ממיר ראשון מסוג מאסטר בוקס 4K מתקדם, ממיר שני ב-25 שקלים לחודש וכל ממיר נוסף ב10 שקלים יותר לחודש. כל הממירים מתחברים במהירות לנטפליקס ואמזון פריים בלחיצת כפתור (אולם יש לזכור כי מנויים לשירותים אלה משולמים בנפרד לחברה הייעודית). 

מהם הערוצים שנקבל בחבילות של סלקום טיוי?

סלקום TV מאפשרת לנו לצפות בערוצים פופולריים שונים כמו קשת, רשת, כאן 11, חינוכית, תכני VOD של סרטים וסדרות, ערוץ HBO, ערוצי לייפסטייל, דיסקרי, נשיונל ג'יאוגרפיק, ערוצי אוכל, ערוץ הבידור E וערוצי ספורט 5 וספורט 5פלוס ללא תוספת תשלום. עבור הילדים תוכלו ליהנות ממגוון ערוצי ילדים ללא תוספי תשלום: ג'וניור, הירו, דיסני, דיסני ג'וניור, לוגי ועוד. אל ערוצים אלה ישנם עוד ערוצים רבים ללא תשלום, אפשרות לצפות בתכנים מלוח השידורים של השבוע האחרון בלחיצת כפתור וללא צורך בהקלטה. ניתן להוסיף בתשלום את ערוץ הדרמות הטורקיות, חבילות ספורט פרימיום, חבילות ערוצים ברוסית ועוד.

להשוואת חבילות תקשורת >>>