הדפסה על בגדים – איך תדעו שההדפס איכותי?

לא פעם אנחנו בוחרים לבצע הדפסה על חולצות. זה יכול להיות צורך אישי או משפחתי, או צורך עסקי. כמו כן במקרים רבים מוסדות בוחרים לבצע הדפסה על חולצות. אך תמיד חשוב לנו להיות בטוחים שההדפס אותו אנחנו מזמינים יתבצע בצורה איכותית ועמידה. וזאת כדי שהחולצה תשמור על המראה שלה לאורך זמן. שההדפס יהיה עמיד בכביסות ונוכל להפיק תועלת מהחולצה לאורך זמן. אך אחד לא מזמין חולצה מודפסת לשימוש חד פעמי.

כך יודעים שההדפס איכותי

  • בשלב הראשון יש לבדוק את האיכות של החולצה עצמה. החולצה עליה מבצעים את ההדפסה חייבת להיות איכותית ועמידה. את האיכות שלה ניתן לבדוק במגע יד, תוכלו להרגיש את העובי של האריג ואת המרקם שלו. כמו כן מומלץ לבדוק את הרכב הבד וכך לדעת האם מדובר על חולצה איכותית שתחזיק מעמד.
  • שיטת ההדפסה – יש מגוון שיטות הדפסת חולצות בירושלים. בתחום חלו שינויים ויש כיום מיכון מתקדם וצבעים מיוחדים שמאפשרים לבצע הדפסה איכותית ועמידה ביותר. התוצאות של הדפסות כאלו הן מיוחדות במראה שלהן, והן נחשבות גם לעמידות ביותר.
  • המחיר של החולצה – אמנם במקרים רבים אנשים מחפשים לקנות את הזול ואת המשתלם. אבל כדאי מאוד להתייחס לכך שלמחיר הזול יש כמעט תמיד ביטוי במוצר אותו מקבלים. אם המחיר של החולצות זול מאוד, זה בהחלט עשוי ללמד אותנו משהו לגבי האיכות של החולצות. מסיבה זו כדאי להשוות מחירים ולראות מהו טווח המחירים המוצע. זה לא אומר שאם תזמינו חולצה יקרה יותר תקבלו איכות. אבל מחיר זול בהחלט עשוי לעורר חששות. כך שאם אתם רוצים חולצה איכותית, אל תחפשו את הזול ביותר.
  • דייקו בהזמנה – כאשר מבצעים הזמנה של חולצה מודפסת חשוב מאוד להדגיש מה חשוב לכם. אם אתם עומדים מול איש המכירות בחנות, חשוב לציין כי אתם מעוניינים בהדפסה איכותית. בקשו לשמוע האם ההדפסה אותה מבצעים הינה איכותית ועמידה.
  • הוראות כביסה – גם חולצות איכותיות עלולות להתקלקל אם לא מכבסים אותן כיאות. יש לקבל הוראות כביסה שתאפשרנה לכם לכבס את החולצות תוך שמירה על שלימות החולצה.