רוצים לשדרג את הרהיטים שלכם? כך תעשו זאת

לכולם בבית יש את הרהיט הזה שהוא ישן ובלוי, אולי מעט שבור בתחתית מה שרק מפחית מהערך שלו אבל פשוט אי אפשר לותר על פריט כה יקר ערך. וזה כמובן ממש לא משנה אם הוא קלאסי ויפהפה, מספיק שהוא בלוי מעט וזה מבאס לראות. אז במקום לזרוק את הפריט או לתקוע אותו במחסן עד שתגלו מה לעשות איתו, יש פתרון שיכול להחיות את הרהיט מחדש. 

רגלי עץ חדשות

ממש ככה. גם אם הרהיט שלכם ישן, רגלי עץ חדשות מיד יקפיצו וישדרגו אותו. אם נודה באמת, הדבר הראשון שמושך את העיניים כאשר נכנסים לחדר הוא הרהיט החדש והמהוקצע ואלו דווקא הבלוי, המאובק. ישנם סוגים שונים של רגלי עץ, נמוכות או גבוהות, שיכולות להתאים לרהיט שלכם ממש כפי שדמיינתם אותו. הוספת גלגלים לריהוט יאפשרו לכם להזיז רהיטים כבדים ממקום למקום בקלות.

רהיט חדש וגבוה יותר

אחד הטרנדים הפופולריים יותר בימינו הוא ייעול המקום ומציאת פתרונות יצירתיים עבור אחסון וריהוט. לכן, כאשר אתם מגביהים את הרהיט שלכם ומשדרגים אותו בעזרת רגלי עץ, אתם נותנים לעצמכם עוד נישת גובה לחדר ואפשרות לשחק עם מספר מוקדי גובה.

עליית ערך אוטומטית

כשאתם בוחרים לשדרג את הרהיטים שלכם בעזרת רגלי עץ, אתם למעשה משפרים את הרהיט שכבר היה לכם, דבר שאוטומטית מעלה את הערך שלו, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה כספית. למזלכם, עץ מעולם לא יצא מהאופנה ולכן כל רהיט עשוי עץ הוא בעל ערך רב.

תנו לדמיון שלכם להתפרע

אם כבר החלטתם לשפר את הרהיטים שלכם וניגשתם לבחור את רגלי העץ שלכם, הרשו לעצמכם להתפרע עם העיצוב, תנו לעצמכם את החופש לבחור ברגלי עץ שהן לאו דווקא סטנדרטיות. תתפלאו לגלות כמה סוגי רגליים יש עבור רהיטים שונים. 

הפתרון האולטימטיבי

אתם לא רוצים לזרוק את הרהיט, אבל גם לא רוצים להשקיע הון או לתת לו לתפוס אבק ומקום. לכן, זהו יהיה הפתרון האולטימטיבי עבורכם גם בשביל שדרוג הבית שלכם וגם עבור שדרוג הרהיט, שבהחלט מגיע לו להשתדרג, אחרי הכל הוא מלווה אתכם כבר כמה שנים טובות.

עשוי לעניין אתכם גם: מעצור לדלת.