מהי דארמה יוגה?

היום כמעט כולם כבר שמעו על היוגה ועל היתרונות הרבים הטמונים בתרגול קבוע. רוב האנשים אף הצליחו להתנסות לפחות בשיעור אחד או שניים, על מנת להבין על מה כל המהומה. אך חשוב להבין כי ישנם זרמים שונים של יוגה, שיטות תרגול רבות ומגוונות וכמובן כמות עצומה של מורים ליוגה, חוגים ליוגה וסטודיו ליוגה. כל מורה וכל סטודיו מחליט על שיטת ההוראה שהכי מתאימה עבורו, ולכן כל שיעור עומד בפני עצמו. ישנם למשל מורים שמקפידים לתרגל טכניקות שונות של נשימה (פרנאימה), מדיטציה ותרגול האסנות (תנוחות) במהלך השיעור. לעומת זאת, מורים אחרים שמים דגש רק על תרגול ההאסנות, ומוותרים למעשה על שאר חלקי היוגה. לכן חשוב לבחור סטודיו מקצועי ואיכותי ליוגה, אשר יוכל להעניק לכם בדיוק את התרגול המתאים ביותר עבורכם. דארמה יוגה הינו מרכז לתרגול יוגה בסגנונות שונים, כך שכל אחד יכול למצוא דרכו את התרגול המתאים ביותר עבורו ועבור הצרכים שלו.

 

כל מה שכדאי לדעת לגבי דארמה יוגה

כאמור, מרכז דארמה יוגה הינו מרכז מקצועי ללימוד יוגה בסגנונות ובזרמים שונים. ניתן למצוא במרכז תרגול אשטנגה לצד תרגול של איינגר יוגה וויניאסה יוגה. חלק מהשיעורים מקפידים לתת דגש על טכניקות מדיטציה שונות, לעומת שיעורים אחרים המתמקדים אך ורק בתרגול פיזי של תנוחות. ישנם שיעורי יוגה המיועדים עבור נשים בהיריון או אחרי לידה, לצד שיעורים מתקדמים יותר המתאימים למתרגלים וותיקים. חשוב להדגיש כי כל המורים במרכז מנוסים ומקצועיים, הם יודעים כיצד להעביר את השיעור בצורה היעילה ביותר, על מנת שכולם יוכלו לצאת מהשיעור שלהם נינוחים ורגועים יותר. מומלץ להגיע לשיעורים שונים על מנת להתנסות בשיטות השונות ולהתאים את התרגול למצב הגופני והנפשי שלכם באותו היום. כמו כן, המרכז מציע קהילה יוגית מחבקת, פעילויות שונות כמו ספריה חינמית או שוק של שיתוף חפצים ועוד.

לסיכום, דארמה יוגה נחשב לאחד ממרכזי היוגה האיכותיים והמקצועיים ביותר בארץ. המרכז מספק שיעורי יוגה בגישות שונות, סטודיו גדול ומרווח, פינת ישיבה מפנקת עם כיבוד קל וכמובן חנות לרכישה של ציוד יוגה ברמה הגבוהה ביותר.