מה חשוב שיהיה בחדר תינוק?

לידה היא ללא ספק דבר מרגש ומיוחד. אין ספק שחשוב מאוד להגיע ללידה מוכנים מכל הבחינות, אך חשוב לא פחות לארגן את הבית עבור התינוק על מנת שכאשר תשתחררו מבית החולים הכל כבר יהיה מוכן עבורו. אם אתם בשלב של ארגון והכנה של חדר עבור התינוק שלכם, במאמר הבא תקבלו את כל המידע אודות כל מה שחשוב שיהיה בחדר של תינוק, על מנת שתוכלו לרהט ולאבזר אותו בצורה הטובה ביותר.

כל מה שחשוב שיהיה בחדר תינוק

כאמור, החדר של התינוק צריך להכיל את כל מה שחשוב ונצרך עבור התינוק ועל כן, מראש כדאי לרהט ולאבזר את החדר בצורה הטובה ביותר. אם אתם תוהים מה חשוב שיהיה בחדר תינוק, המה כמה דברים שבהחלט לא כדאי לכם לפספס:

ראשית כל, הרהיט הבסיסי ביותר עבור חדר תינוק הוא כמובן מיטת תינוק. חשוב מאוד לדאוג שהמיטה תתאים לתינוק, שהיא תהיה בטוחה ואיכותית ובעלת תו תקן. גם המזרן עבור המיטה חייב להיות מותאם לתינוק על מנת שהשינה שלו תהיה איכותית, נעימה ובטוחה.

דבר חשוב נוסף הוא שידת ההחתלה. שידת החתלה משמשת הן לצורך אחסון דברים עבור התינוק והן עבור החתלת התינוק על השידה בצורה בטוחה, איכותית ונוחה.

כמובן שאם את מתכוונת להניק, כדאי מאוד שתשלבי בחדר התינוק לפחות בשלבים הראשונים כורסת הנקה איכותית ונוחה אשר תאפשר לך להניק אותו בלילה וביום בצורה נוחה ונעימה.

כדאי מאוד לאבזר את החדר של התינוק בשטיח נעים ומפנק, בווילונות יפים ודקורטיביים שמתאימים לעיצוב החדר ודואגים להצללה טובה לחדר, בתמונות או בקישוטים שונים שיכולים להוסיף לאווירה הנעימה בחדר ועוד. כדאי לבחור במנורה הרלוונטית עבור הלילה שתיצור אור רך בחדר של התינוק בשעות האכלה.