מה זה odt שכולם מדברים עליו?

משחקי רצפה

כולנו נסחפנו בשים האחרונות אחר הטכנולוגיה המתקדמת. שנינו את הרגלי החיים שלנו והתחלנו לחיות בצורה שונה לחלוטין מכפי שחיו בעולם בעבר. הרבה מהלכים השתנו, הרבה התנהלויות שינו פאזה ולמעשה הפכנו את החיים שלנו לווירטואליים. מי למשל זוכר את משחקי הקופסא הגנוזים אי שם על מדף עליון בארון? מי עדיין משחק משחקי ריצה? משחקי קלאס או סתם כך משחק קלפים מעניין? הכול עבר לפלטפורמה הממוחשבת והמקוונת עד שאנחנו כמעט ולא מתעסקים עם הדברים האמיתיים, קראו בהרחבה.

בOPT מחזירים את הכבוד למשחק

אז כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו מחזירים את הכבוד האבוד למשחקים האמיתיים. אצלנו ניתן למצוא משחקים נוסטלגיים מכל הזמנים אשר יהפכו כל שעה אבודה לשעה מלאה איכות עם הרבה שמחה, הרבה אקשן, הרבה כיף ואינטראקציה חברתית. כל זה לא היה עד לא מזמן.

מעניין לגלות כי כל האנשים אשר מתנסים במשחקים הללו, מבקשים להמשיך בהם גם אחר כך בבית. הם מגלים את היופי ואת הקסם שיש בכל המשחקים הללו והם אף מאמצים בחום את הרעיונות החדשים אשר אליהם הם מתוודעים.

פעילות שתעלה לכם צבע בפנים

ההתנהלות של היום אשר בו כל אחד שקוע משך שעות ארוכות במסך שלפניו, מותירה את כולנו עם חיוורון עצום הן חיוורון ושיממון של החיים והן חיוורון הנובע מחוסר בהיחשפות לשמש.

כאשר אנחנו משחקי רצפה או משחק חברתי בחוץ, משחק חוויתי, כיפי ומשעשע, אנחנו למעשה יכולים ליהנות מאקשן ומחוויה אשר תתרום רבות משתי הבחינות שציינו. הן מבחינת השעמום של החיים מול המסך והן מבחינת הצבע שיחזור לפנינו השדופות מרוב רביצה משמימה מול המסך המטמטם.

בדיוק את זה כדאי לכם לבחור למסיבות, לימי הולדת ולכל פעילות חברתית אחרת.

 

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

השכרת מנופים
General
דניאל זריהן

הכל על השכרת מנופים

מחפשים לשכור מנוף? חברת השכרה של מנופים? במאמר זה ניתן לכם הכול על השכרת מנופים. ראשית כדאי להכיר את סוגי המנופים הקיימים בשוק. סוגי מנופים

קרא עוד »
צילום מוצרים לאתרי סחר
General
דניאל זריהן

צילום מוצרים לאתרי סחר

מלבד העובדה שמרבית האנשים הם ויזואליים ויותר קל לאנשים להבין או לדמיין משהו באמצעות תמונה מוחשית, הרי שבכל הנוגע למכירת מוצרים אונליין באתרי מסחר דיגיטליים

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor