מהו מחולל חמצן?

מחולל חמצן הוא מכשיר שפותח בשנים האחרונות ומסייע לאנשים הסובלים מרמה נמוכה של חמצן בדם. החמצן בדם משפיע רבות על כל תפקוד האדם הן מבחינה פיזית והן מבחינה קוגנטיבית ולכן, במידה וגם אתם או הקרובים לכם סובלים מכמות נמוכה של חמצן בדם, קיימת חשיבות להכיר את המכשיר החדשני המסייע להתמודדות עם הבעיה. אך עוד טרם נעסוק במכשיר עצמו ובאופן פעולתו, חשוב להכיר את אחד הגורמים המרכזיים בגינם אנשים סובלים מחוסר חמצן בדם. הסיבה המרכזית היא מחלה ראתית כרונים הנקראת copd. מחלה ראתית זו פוגעת באחוזי החמצן המצויים בדם ועלולה להצריך את החולה בב לעשות שימוש במחולל חמצן.

 

הגורמים המרכזיים לחוסר חמצן בדם

אפשרות נוספת היא התקף אסטמה קשה שמשפיע אף על כמות החמצן המצוייה בדם. גם במקרים אלה חשוב להיעזר במחולל חמצן חדשני במטרה להתגבר על הבעיה. ישנם אנשים הנדרשים לסיועו של המכשיר באופן חד פעמי במטרה להשיב את אחוז החמצן התקין לדם ולעומתם, ישנן גם לא מעט אנשים אשר נדרשים לשימוש תמידי במכשיר מחולל חמצן. כך או כך, חשוב לדעת כי מכשיר זה משנה חיים ומסייע לרבים להתמודד על הצד הטוב ביותר עם חוסר החמצן בדמם.

 

אופן פעולתו של מכשיר מחולל חמצן

אופן פעולתו של מכשיר זה מרשים במיוחד. הוא קולט כמויות חמצן משתנות מאוויר הסביבה, עורך כמה וכמה פעולות סינון והתאמה לצרכיו של החולה ומזרים את החמצן לאפו של האדם הזקוק להעלאת כמות החמצן בדם. הליך זה אינו נחשב מסוכן אך ישנם המגדירים אותו לא נעים במיוחד. כלל שלבי הסינון של החמצן האוויר הסביבה נעשים בקפידה במטרה לספק חמצן טהור לחלוטין לדמו של החולה.

 

פנו אלינו עוד היום לרכישת ציוד רפואי מתקדם וחדשני.