איזה משטחי החתלה הכי בטיחותיים

רכישת ציוד לתינוק כוללת בתוכה המון פרטים בהם אנו משקיעים מחשבה רבה ביניהם טיטולים, בקבוקים, מוצצים, מכשיר סטריליזציה ועוד אך ישנם פרטים נוספים עליהם אנו לעיתים שוכחים לחשוב ביניהם משטחי החתלה. משטחי החתלה הם חלק בלתי נפרד מכל החלפת טיטול של התינוק שלנו ואנו משתמשים בהם רבות במהלך היום ועל כן גם כאן חשוב לבחור במשטחי ההחתלה הטובים, האיכותיים והבטיחותיים ביותר.

איך תבחרו משטח החתלה בטיחותי?

משטחי החתלה ישמשו אותך החל מרגע הלידה של התינוק ולרוב עד הזמן בו הוא ייגמל מהטיטול. על מנת לבחור במשטח החתלה נכון יש לשים לב בראש ובראשונה לכך שמדובר במשטח בטוח המיוצר מחומרים איכותיים שלא יפגעו בתינוק הרך. בנוסף, חשוב לשים לב כי למשטח ההחתלה הנבחר ישנה תמיכה מרופדת המשמשת הן להגנה על הגב של התינוק והן להגנה על ראשו העדין. 

תוכלו לבחור מבין משטחים חד פעמיים אשר יקלו על התהליך ויאפשרו לכן לזרוק אותו אל הפח מיד בתום השימוש לבין משטח רב פעמי רחיץ בו ניתן להשתמש פעם אחר פעם. המשטח מיועד לכסות את שטח ההחתלה ולכן מומלץ לרכוש משטח גדול עליו תוכלי להניח הן את התינוק והן את כל האביזרים הנלווים כגון טיטול, משחת החתלה ומגבונים כך שלא יהיה כל צורך לזוז מהתינוק מה שיאפשר לשמור על ביטחונו אף יותר.

רכישת משטחי החתלה

כל אמא יודעת שבואו של תינוק חדש דורשת התארגנות נכונה מבעוד מועד. מלבד הריהוט, העגלה והמיטה להם אתן זקוקות כרגע יש לדאוג גם לפרטים קטנים יותר אך חשובים לא פחות. משטחי החתלה לתינוקות אמנם נראים בעלי תפקיד פעוט אך השימוש היום יומי בהם הופך אותם לחשובים ומשמעותיים ועל כן שימו לב כי אתן בוחרות במשטחי החתלה בטיחותיים ואיכותיים. למידע נוסף היכנסו לאתר בייבי לי