מתי צריך להחליף רצועה להליכון?

כמה עולה להחליף רצועה להליכון

המאמר באדיבות טרדמיל

תחזוקה של הליכונים ביתיים מתייחסת בעיקר לשימון של הרצועה עם ספריי סיליקון. החלפת רצועה להליכון נדרשת כאשר הרצועה הנוכחית נשחקת ואינה מאפשרת עוד תנועה חלקה, רציפה ובטיחותית. את החלפת הרצועה נהוג לבצע באמצעות טכנאי הליכונים שמגיע אליכם עד הבית. העלות של התיקון נקבעת בהתאם לסוג הרצועה ולבחירה שלכם ברצועה מקורית או חלופית. 

סימנים לבעיה ברצועה של ההליכון

על רצועה בהליכון להיות מתוחה ומוצבת במקומה. הפעלה של ההליכון אסורה בכל מצב בו הרצועה אינה במקומה. בהתאם לצורך אפשר יהיה לחזק, לשחרר או לכוון את המיקום של הרצועה. בכל הליכון קיימים ברגים שמיועדים לכיוון הרצועה ומאפשרים שמירה של הרצועה במצב מתוח. תדעו שהגיע הזמן להחליף רצועה להליכון כאשר הרצועה מחליקה, נבלמת בפתאומיות או צמודה לאחד הצדדים. מתיחה מחדש מצליחה לפתור את רוב הבעיות, אך ישנם מקרים בהם הרצועה כבר שחוקה ואין מנוס מהחלפתה. 

איך מטפלים נכון ברצועה של הליכון?

הקפדה על טיפול נכון ברצועה ובהליכון כולו מאריכה את השימוש בו. אחת למספר שבועות כדאי לבדוק האם הרצועה של ההליכון זקוקה לשימון. עליכם להרים את הרצועה מאחד הצדדים ולוודא שהחלק התחתון שומני למגע. בשימוש סביר ההמלצה היא על שימון של הרצועה עם ספריי סיליקון אחת לחודשיים. 

איך מחליפים רצועה להליכון ביתי?

את החלפת הרצועה נבצע בעזרת טכנאי הליכונים מקצועי. כדאי לעדכן מראש את הטכנאי בסוג ההליכון על מנת לאפשר לו להצטייד ברצועה מתאימה. כמה עולה להחליף רצועה להליכון? מחירים של רצועות להליכונים מתחילים מכמה מאות שקלים ומגיעים עד 2,500 שקלים. ההמלצה היא על שימוש ברצועות מקוריות (יקרה יותר אבל גם איכותית יותר). לטובת תיקון ההליכון נבחר טכנאי מנוסה שמתמחה בהחלפת רצועות וביצוע תיקונים. שילוב נכון בין רצועה מקורית לבין טכנאי מקצועי מבטיח את התוצאות הטובות ביותר. 

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

הכל על שעוני דניאל וולינגטון

אחד התכשיטים הפונקציונליים שכבר לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא שעון היד זה נחשב לתכשיט למרות התפקיד שהוא ממלא משום שהוא מלווה אותנו בכל

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor