למה צריך יועץ פנסיוני לחברות וארגונים?

אם החברה שלכם חדשה בתחום הפנסיה לעובדים, כדאי שתדאגו ליועץ פנסיוני כמה שיותר מהר לפני שתטבעו בים ההחלטות שעליכם לקבל כאשר אתם לא מבינים דבר וחצי דבר בעולם הפיננסים.

החוק במדינת ישראל מחייב כל עסק להפריש לעובדים שלו דמי פנסיה מתוך המשכורת שאמור לקבל העובד.

אולם באיזה מסלולים לבחור? מה יהיה הכי טוב לעובד? שאלות כאלו ואחרות שעולות לכם בצורה לגיטימית יוותרו ללא מענה אם לא תהיה לכם הדרכה בתחום.

אז הנה כל הסיבות למה צריך יועץ פנסיוני מומלץ לחברות וארגונים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

יועץ פנסיוני לחברות וארגונים:

חברות וארגונים אמורים לנהל את כספי הפנסיה לעובדים שלהם תוך קבלת החלטות נכונה שמתאימה לעובדים ולאינטרסים הכלכליים של החברה.

מכיוון שהרבה פעמים החברה רואה בהפרשת הפנסיה רק תהליך חוקתי כל שהוא, לא מקדישים לזה זמן ומאמץ והעובדים יכולים להיפגע מכך בסופו של דבר.

כמו כן, בשנים האחרונות יש שינויים רבים בענף הפנסיה ועל החברה לקבל מפעם לפעם החלטות שאין להם מושג למה הן נוגעות ומה תהיה ההחלטה הנכונה.

אולם כאשר יש לכם יועץ פנסיוני שמלווה את החברה. ראשית, הוא יוכל להשיג לכם תנאים מעולים לעובדים משום שיש לכם כוח כחברה מול חברות הפנסיה, שנית, הוא יקבל את ההחלטות בשבילכם מתי שצריך, כגון מתי להעביר את הכספים מקרן לקרן וכדומה.

כמו כן הוא ידאג לכך שלכל עובד תותאם פנסיה שאכן משקפת את חייו של העובד כדי שבבוא העת הוא אכן יוכל להנות מהכספים הללו שניתנים במשכורת שלו.

לסיכום, בחרו נכון ופנו עוד היום אל סיטרין ייעוץ פנסיוני לחברות וארגונים, כדי לקבל את ההחלטות שקשורות לפנסיה של העובדים לטובתם ולטובת החברה.