איך להפיק סרטון תדמית לעסק?

כל עסק צריך לבנות לעצמו תדמית מדויקת ומקצועית, זאת כדי להכיר את עצמו בצורה מחמיאה ופוטוגנית לקהל הלקוחות שלו. המציאות מוכיחה שעסקים שהצליחו ליצור לעצמם תדמית טובה ויציבה, הצליחו לבסס את עצמם ולחזק את הפעילות העסקית גם כן. מה שמביא כמובן לחיזוק המותג ולעלייה משמעותית באחוזי המכירות. אחד האמצעים שמשרתים אותנו ביצירת תדמית או בחיזוק תדמית קיימת היא סרטון תדמית. 

כך מפיקים סרטון תדמית

חושבים להפיק סרטון תדמית? אלו השלבים שאתם צריכים לעבור כדי להגיע לקו ההשקה מרוצים ובטוחים שפעלתם נכון ומדויק.

  • העסק והבריף שלו – שלב ראשון הוא שלב בניית הבריף וניתוח או פיצוח עומק בו מגדירים היטב את התדמית אותה אתם רוצים לבנות או לחזק. יש לציין שמחשבה רבה עומדת מאחורי החלטות אלו. שכן כחברה עליכם להחליט מיהו קהל היעד שלכם ומהם הערכים שמדברים אליו. כל אלו ישפיעו על ההפקה של הסרטון שלכם.
  • התסריט לסרטון שלכם – כעת עוברים לשלב כתיבת התסריט לסרטון. התסריט הינו בעצם המפה, התכנית של הסרטון. התסריט כולל את המלל שיושמע, את הטקסט שיוצג ואת התמונות או התכנים הוויזואליים האחרים שיוצגו בסרטון. זה כולל אנימציות, הסרטות או כל ויזואל אחר שמשרת את הסרטון.
  • עריכה – לאחר כתיבה יסודית של התסריט עוברים לשלב העריכה. זה השלב בו המעצבים והממדלים עובדים על הסרטון, יוצרים את הדמויות, מעצבים את הרקעים ומוציאים אל הפועל את התוכניות שכתובות בתסריט.

אחר העריכה הסרטון עובר הגהות ובדיקות על מנת לוודא שהוא תואם את הערכים שלכם, שהוא מתאים לעסק ומשרת היטב את התדמית של העסק אותו אתם רוצים לבנות או לחזק. מכאן עוברים לשלב המרגש של ההפצה והפרסום.

אולי יעניין אותך גם הפקת סרטון אנימציה