למה אתם חייבים להשקיע בתמונות באתר שלכם?

תמונות באתר או בבלוג הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר. אתם חייבים להשקיע בתמונות באתר שלכם משום שזה יעזור לכם מאוד לקדם את האתר במנועי החיפוש, זה ישפר את המראה של האתר ויתרום לשיווק ולבניית המותג שלכם וזה יגרום לגולשים לבלות יותר זמן באתר שלכם. ויש סיבות נוספות אם כל הסיבות הללו לא מספיקות. השורה התחתונה היא שזה מאוד מאוד חשוב לשלב תמונות באתר העסק שלכם או בבלוג שלכם או בדף הנחיתה שלכם דרכו אתם מוכרים מוצר כלשהו. קראו בהרחבה על רכישת תמונות באינטרנט!

תורם לSEO

לכל תמונה ניתן להצמיד תגיות ותיאור – וכך לגרום לאתר שלכם לדירוג גבוה יותר במנוע החיפוש של גוגל למשל. גולשים רבים מחפשים תוכן ויזואלי כל פני תוכן מילולי. ולכן, פעמים רבות כאשר גולש מחפש למשל מכשיר חשמלי מסוים הוא עושה זאת באמצעות לשונית החיפוש של גוגל של התמונות.

ולכן חשוב מאוד להשקיע בתמונות באתר שלכם. התמונות גם משלבות בתוכן תיאור שתורם לחיפוש.

שיפור הנראות

אתם חייבים להשקיע בתמונות באתר גם מהסיבה שזה משפר בצורה משמעותית מאוד את החוויה שעוברים הגולשים באתר. מסע הגלישה שלהם יהיה מושך יותר ואסתטי, ולכן הם יקראו עליכם יותר, יתעניינו בשירותים ובמוצרים שלכם – מה שיוביל לסגירת כמות גבוהה יותר של עסקאות, או לכמות הקלקות גבוהה יותר.

תשקיעו בתמונות לאתר או לבלוג שלכם גם בהיבט של מהירות הטעינה של התמונה. אם התמונה שוקלת יותר מדי ונטענת לאט, היא תביא לטעינה איטית מדי של הדף, ומכאן קצרה הדרך לנטישה של הגולש את העמוד, וחבל. הסיכוי שהוא יחזור הוא קטן מאוד ואתם תפספסו אותו. ראו כאן לדוגמה מאגר תמונות מומלץ!

לסיכום, חשוב להשקיע בתמונות באתר האינטרנט, אל תוותרו על זה!