מגזמה בנזין או חשמלית? מה עדיף?

אם בענייני מגזמות עסקינן שהרי תפקידה לסייע בכל הפעולות של סידור גינה ולהעניק לה את המראה המטופח והיפה ביותר. כאמור, המגזמה היא זו שמתקנת את כל הבעיות, גוזמת את השיח וכך מאפשרת נראות מושלמת בגינה הפרטית שלכם. מחפשים מגזמה מתאימה? הנה מה שחשוב לדעת לפני שיוצאים לרכוש אותה. 

אילו סוגי מגזמות יש בשוק? 

כמו כל כלי גינון כזה או אחר, את התוצאה הסופית של הגינה אפשר לראות לאחר שבוחרים את המתאימה ביותר. כיום יש כמה וכמה סוגי מגזמות חלקן ידניות, חשמליות ויש כאלו שמקורן הוא בשימוש בבנזין. 

יש אין ספור יתרונות וחסרונות וכמו לא מעט רכישות גם כאן, מתפקידכם לבחור את המגזמה המתאימה ביותר לכך. 

המגזמה החשמלית יכולה להיטען רגיל או להיטען בצורה מתקדמת יותר וזה בא לידי ביטוי ביכולת לעבוד איתן באמצעות חיבורים מגוונים גם לעבודה בתנאי גובה. כאמור, הדגם הזה הוא זה שמתאים לרוב לטיפול גם בגינות הפרטיות שלכם. 

מזה מגזמה ידנית או בנזין ומה היתרון שלה? 

מגזמה ידנית היא גדולה ומאסיבית יותר וזה למעשה זוג של מספרים המיועדת לגזירה של ענף ועלים. היתרון בשימוש הנ"ל בא לידי ביטוי במיעוט בחשמל, דלק, תחזוקה ובסופו של דבר עלויות זולות יותר.

מה בכל זאת החיסרון? כאן יידרש מכם לעבוד קשה יותר ביחס לשאר ומכאן לכאן העבודה שלכם עלולה להתרחש ולהיות לאורך זמן גדול יותר וכך לגזול מכם את הזמן הפנוי.  

המלגזה על הבנזין למשל תגיע לכל גובה שתרצו, היא תהיה חזקה ותאפשר עבודה לזמן ארוך עם כי החיסרון שלה יהיה בעלות היקרה שלה וכן פגיעה באיכות סביבה.

משתלם פחות משתלם יותר? עכשיו אפשר כבר לדעת. למידע אודות חרמשים באתר טולמן