תולעי עץ בבית – כיצד מטפלים במטרד?

מספיק ודי לרהיטים וחפצים עם חורים.

כל הרהיטים וחפצים מעץ כמו למשל שולחן, ארון ומשקוף לדלת הם המזון העיקרי והאהוב ביותר על תולעת העץ. החרק המזיק מגיע בכמויות לא קטנות והם מסוגלים לאכול כל סוג של עץ. למרות שהחרק תולעת שלכאורה נישמע לנו בעל קיבה קטנה, כאשר תולעי העץ מגיעים כקבוצה הכיבולת שלהם גדלה והם עלולים לעשות חורים רבים במוצרי העשוים עץ אשר בבית.

מה הם תולעי עץ?

תולעי עץ הינו סוג של חרק זוחל אשר ניזון בעיקר מעץ. קצב ההתרבות של המזיק הינו גבוה והמזיק עשוי להימצא בעומקו של העץ ולהתחפר היטב כך שמאוד קשה להגיע אל תולעי העץ עם חומרי ההדברה הרלוונטים. להמשך קריאה בנושא תולעי עץ טיפול

מה עושים נגד תולעי העץ?

כנגד המזיק כל שיש לעשות הוא לפנות למדביר מוסמך אשר לרשותו עומדים החומרים הרלוונטים לטיפול בבעיה. על מנת לטפל בתולעת העץ ביעילות נדרש חומר הדברה מרוכז וחזק יותר מאשר שאר חומרי ההדברה הרגילים המשמשים כנגד מקקים ונמלים. זאת מכיוון שהתולעת נמצאת במקומות שחומר הדברה רגיל אינו יכול להגיע.

איזה שיטה הכי טובה.

בכדי לגמור את סיוט התולעים אחת ולתמיד ניתן לברר עם המדביר על איוד בגז. איוד בגז הינו סוג של חומר הדברה מנדף שמטרתו להגיע אל החלקים הקשים שחומר הדברה רגיל אינו מגיע ולכן איוד בגז הינה שיטה מומלצת מאוד לטיפול וחיסול של תולעי העץ.

מה חשוב לבדוק?

חומרי הדברה הם אינם משחק ילדים לכן חשוב לבדוק אם המדביר הרלוונטי מחזיק בכל האישורים ממשרד הבריאות לשימוש והחזקה של חומרים אלו. לבחור רק במדביר מורשה ומוסמך בידי כל הגורמים הרלוונטים ולא לשכור שירותיו של אחד בלי. מידע נוסף באתר https://www.agr-non.co.il/