גם אתם תוכלו להנות מקייטרינג בוטיק

המילה 'קייטרינג' יכולה לזרוק אותנו באופן אינסטינקטיבי אל מנות פושרות ובנאליות, שאין בהן יצירתיות או טעם. עם זאת כיום, החך של הצרכן הישראלי הפך רגיש ומודע למה איכותי ומה לא – לכן ישנם יותר שפים מקצועיים שמציעים קייטרינג בוטיק לאירועים. שירותים אלה חייבים להיות טובים ומוצלחים, בעיקר אם הקייטרינג מונהג על ידי שף מנוסה.

אם אתם מארגנים אירוע קטן או גדול, ואתם רוצים להזמין חברת קייטרינג שתגיש את המנות במסיבה – חשוב להקפיד על בחירה נכונה של חברה מעולה. אז כיצד אפשר להנות מקייטרינג בוטיק? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה:

בחירת חברה שמספקת אוכל בהתאמה לאירוע

חשוב לבחור קייטרינג שמתאים בסדר גודל שלו, לאירוע. אם אתם מתכננים ארוחת ערב קטנה: הרמת כוסית: אירוע חברה קטן וכדומה – בוודאי תרצו להנות משירות מותאם אישית. בכך מומלץ לבחור חברות המספקות אוכל לאירועים קטנים עם תפריט מעולה, כמו גם הקפדה על טיב המנות, על טריות המצרכים והגשה בכלי הגשה מרשימים.

המלצות

בחרו קייטרינג שקיבלתם אודותיו המלצות. המלצות על שף פרטי לאירועים טוב אפשר לקבל ממשפחה, מחברים ועמיתים לעבודה, כמו גם שניתן לפרסם בקשה ברשתות החברתיות, ומשם לאתר כמה טלפונים ופרטים של שפים טובים שמספקים אוכל לחגיגות קטנות.

טעימות

אל תתביישו לבקש לטעום מהאוכל טרם זמן האירוע. רבים שמתכננים אירוע בתקציב גדול, יכולים להגיע אל אירועים קטנים בהם מוגשות המנות ובכך לבחון את טיב האוכל. תאמו מול חברת ההסעדה מועד בו תוכלו לבחון אוכל שמוגש באירוע שהיא מארגנת, ובכך להכיר את הטעמים.

שירותים

ודאו כי אתם בוחרים קייטרינג שמקנה – מלבד המנות שבחרתם – גם משקאות וקינוחים. וודאו כי ישנם ברמנים מקצועיים שיכולים למזוג משקאות בצורה נכונה, כמו גם בריסטה מקצועית עבור הגשת קפה, וקונדיטור שיכין מראש את הקינוחים. באמצעות בחירה טובה תוכלו להנות מקייטרינג בוטיק עבור המסיבה שלכם ובכך לארגן אירוע נעים טעים וחגיגי!