מדרסים

מדרסים אינם עוד פריט נלווה שאפשר לשים מתחת כף רגלינו או לא. אם אדם אובחן ככזה שצריך מדרסים לרגליו לצורך שיפור בריאותו או טיפול בדורבן, יידע שמדרסים עולים כסף ולפעמים כסף רב, דווקא בגלל הפן הרפואי הקיים בהם.

כמה עולים מדרסים? |

מחירי מדרסים בשוק, עשויים לנוע במחירים לא הכי זולים. כך למשל, למדרסים פשוטים וסטנדרטיים 400 – 600 ₪ יחשב מחיר הוגן ותחרותי. מדרסים המורכבים 3 שכבות ויותר של חומרים איכותיים עשויים לעלות עד 2500 שקלים

טווח זה של מחירם של מדרסים עשוי לשקף את טיב ואיכות החומרים הנמצאים בו. נאמר שאם יש מדרסים שמחירם גבוה בהרבה ממדרסים אחרים, הרי שעובדה זו מסבירה בעיקר על איכותם של המדרסים ואת בריאותם לרגליים שלנו.

מהם מדרסים ומה הם עושים? |

מדרסים הם חתיכות חומר המונחות בתוך הנעליים או המגפיים לנוחות נוספת, חום והתאמה טובה יותר לרגל. הם מכונות לעיתים 'מיטות רגליים' או 'סוליות פנימיות'. המטרה העיקרית של מדרסים היא להפוך את הנעליים ליותר נוחות ללבישה.

בעוד שמדרסים אינם הופכים נעל לקטנה יותר מבחינה פיזית, הם ממלאים את החלל הריק שבין הרגליים אל פנים הנעל.

מדרסים הם גם דרך לשמור על נעליים רעננות שכן ניתן להוציא אותם ולנקות אותם. בנוסף, ניתן להשתמש בהם יחד עם "מוסיף בוהן", כאשר הנעליים גדולות מדי ומספקות תמיכה נוספת. מדרסים כאלו ניתן למצוא בקישור הבא.

מדוע להשתמש במדרסים? |

הסיבות הנפוצות ביותר לבחור מדרסים היא כדי לגרום לנעלכם להרגיש מעט יותר קטנה ולהתאים טוב יותר את האחיזה בה. מדרסים יכולים לספק גם: התאמה טובה יותר. מידות נעליים סטנדרטיות יכולות להתאים אחרת בהתאם למקום בו אתם קונים, ולעיתים קרובות יכול להיות קשה למצוא גודל של חצי מידה.

לפעמים האפשרות הטובה ביותר היא לבחור נעל שהיא מעט גדולה מדי, ואז להוסיף מדרסים כדי למלא עוד קצת מהנעל להתאמה טובה יותר. מדרסים הטובים ביותר לנעליים גדולות מדי תלויות בהעדפה האישית שלכם. תמיד ניתן להניח כמה מדרסים שונים זה על זה כדי לרפד את הנעל.

 

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

השכרת מנופים
General
דניאל זריהן

הכל על השכרת מנופים

מחפשים לשכור מנוף? חברת השכרה של מנופים? במאמר זה ניתן לכם הכול על השכרת מנופים. ראשית כדאי להכיר את סוגי המנופים הקיימים בשוק. סוגי מנופים

קרא עוד »
צילום מוצרים לאתרי סחר
General
דניאל זריהן

צילום מוצרים לאתרי סחר

מלבד העובדה שמרבית האנשים הם ויזואליים ויותר קל לאנשים להבין או לדמיין משהו באמצעות תמונה מוחשית, הרי שבכל הנוגע למכירת מוצרים אונליין באתרי מסחר דיגיטליים

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor