כיפוף כפיות – כל האמת מאחורי הכיפוף

כמעט כל אדם מכיר את תרגיל כיפוף הכפיות של מיטב המנטליסטים כיום. בתרגיל זה למעשה המנטליסט מסתכל על כפית ובאמצעות כוח המחשבה גורם לה להתכופף. אין ספק כי מדובר על תרגיל באומנות חושים אשר לא מעט אנשים תוהים כיצד עושים זאת. אם אתם תוהים כיצד עושים את התרגיל המדובר והאם גם אתם יכולים לבצע אותו בעצמכם, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

מנטליסט- מיהו?

אם אתם תוהים מי מבצע את תרגיל כיפוף הכפיות, הרי שמדובר במנטליסט. מדובר על אמן חושים שיש לו יכולות שונות שמבוססות על אומנות חושים ועל מחשבה. המנטליסט מומחה בקריאת שפת גוף, בטלפתיה, חיזוי עתידות, קריאת מחשבות ועוד. את התרגילים השונים אשר מבצע אמן החושים הוא מבסס על חמשת החושים שלו. חמשת החושים שלו כל כך חזקים וכן הידע שלו בתחום הפסיכולוגיה האנושית ועל כן, התרגילים השונים שהוא מבצע גורמים לו להרגיש שיש לו מעין חוש שישי.

 תרגיל כיפוף כפיות- כיצד?

תרגיל כיפוף כפיות הוא תרגיל אשר לא מעט אמני חושים מבצעים במופעים שלהם. מדובר על תרגיל שמזוהה עם המנטליסט אורי גלר אשר מוכר בעיקר בזכות התרגיל המדובר. אופן הביצוע של התרגיל לא באמת מובן לחלוטין עד היום. ישנם מספר הסברים שיכולים לשפוך אור על הדברים, אך ההסבר איננו מדעי. אפשר לומר כי ההסבר העיקרי לתרגיל כיפוף הכפיות הוא העקרונות של אומנות חושים. העקרונות הללו למעשה מאפשרים לאמן חושים לשלוט בחפצים ללא שימוש בכוח פיזי כלשהו. אולם, ישנם לא מעט אנשים שטוענים שמדובר על אחיזת עיניים ותו לו. יש שיאמרו כי הכפית עצמה הייתה מכופפת מלכתחילה. כך או כך, אם אתם מעוניינים לראות את התרגיל הזה ולנסות להבין כיצד מבצעים אותו, כדאי לבחור במופע של אמן חושים מקצועי ומומלץ. למידע אודות אמן חושים בזום