3 סגנונות נהדרים לעיצוב הבית עם תמונות

תמונות הן פריט חובה בכל בית. אם אין לכם עדיין תמונות קנבס בבית – הגיע הזמן שתעשירו את עיצוב הבית. התמונות שאתם בוחרים לתלות אצלכם בבית מספרות מי אתם? מה חשוב לכם? לאן תרצו להגיע? כך למשל, התמונות מגלות האם אתם רומנטיים, אוהבים טבע, נחושים, שאפתנים, אוהבים אתגרים או מעדיפים אווירה שלווה. יש לתמונות את היכולת להשפיע על האווירה בבית ולהפוך אותה לחיובית ושקטה או לתוססת ונמרצת.

 

בית יוקרתי ומפואר

בכל פעם בה תחזרו הביתה תשמחו להיכנס אל בית מהודר ויוקרתי. הסגנון המפואר משאיר רושם טוב על האורחים והופך אתכם למארחים מועדפים. מהר מאוד תגלו שהחברים ובני המשפחה מעדיפים שאתם תארחו את המפגשים. המפתח לעיצוב יוקרתי הוא דווקא שימוש בצבעים סולידיים כמו לבן, שחור ואפור בשילוב אלמנטים בצבע זהב או כסף. תצליחו לייצור מראה יוקרתי בקלות באמצעות ספה מרשימה, שולחן תואם, מזנון מעוצב, תאורה מעוצבת ותמונה בסגנון יוקרתי.

 

עיצוב משפחתי וחמים

בסופו של יום מעייף נשמח כולנו לחזור אל בית שמעוצב בסגנון משפחתי, חם, אוהב ומחבק. תופתעו לגלות כיצד הבחירות שלכם בעיצוב הבית משפיעות על האווירה ועל מצב הרוח. סגנון משפחתי חמים בא לידי ביטוי בפינת ישיבה רכה ומזמינה (ריפוד של בד), תאורה רכה, כוננית ספרים, רהיטים עשויים עץ מלא, כריות נוי, שטיח חמים ותמונה שמשלבת צבעים רכים ואלמנטים מעולם הטבע.

 

סגנון עיצוב רומנטי זוגי

עברתם לגור יחד ואתם מחפשים את הדרך להפוך את הבית שלכם לקן אוהבים? כמו לזוגות צעירים רבים גם אתם בשלב זה מוגבלים בתקציב כך שלא תרצו להיקלע להוצאות כספיות גבוהות. לשמחתכם, אפשר ליהנות מבית מעוצב ורומנטי גם כאשר רוכשים רהיטים במחירי מבצע. כל שעליכם לעשות בכדי לייצור את האווירה זה לבחור בתמונה רומנטית שגורמת לכם לחשוב על בן/בת הזוג ומעוררת געגוע.

 

הכנסו עכשיו לאתר שלנו ורכשו תמונות לסלון.