5 טיפים לניקוי בריכה

חשוב לשמור על הבריכה נקייה, בוודאי אם אתם משתמשים בה לעתים קרובות. כדי לסייע לכם בנושא הכנו עבורכם מדריך לבעלי בריכות שרוצים לדעת איך לשמור על הבריכה שלהם נקייה. הוא כולל את השלבים הדרושים לניקוי ותחזוקת הבריכה, כמו גם כמה עצות מועילות. תחזוקת בריכה היא חלק מכריע בבעלות על בריכה. 

הנה כמה שלבים וטיפים חשובים שיעזרו לכם לשמור על הבריכה שלכם נקייה ומהנה לאורך כל השנה.

1) נקו את הפילטר: הפילטר הוא החלק החשוב ביותר בבריכה שלכם מכיוון שהוא לוכד פסולת וחלקיקים שעלולים לסתום את הבריכה שלכם ולכלוך אותה.

2) שמרו על איזון המים: חשוב לשמור על איזון מי הבריכה כדי להבטיח שהם לא יהיו עכורים מדי או צלולים מדי.

3) שמור על ניקיון הבריכה: הדרך הטובה ביותר לשמור על בריכה נקייה היא על ידי שאיבת אבק, הברשה ושפשוף קבוע עם חומר ניקוי טוב.

4) השתמשו במייצב כלור: זה יעזור לכם לשמור על רמת הכלור במים שלכם, כך שלא תצטרכו להוסיף לעתים קרובות יותר מהנדרש.

5) השתמש בקוטל אצות באופן קבוע: אצות יכולות לגדול במהירות בבריכות אם הן לא מטופלות באצות

ניקוי בריכות הוא משימה מייגעת ורוב בעלי הבריכות מתקשים לנקות את הבריכות שלהם ללא כל עזרה. ישנם סוגים רבים של כימיקלים לניקוי הזמינים אצלינו באתר, ניקוי בריכות הוא משימה חשובה ביותר שצריך לעשות על בסיס קבוע. זה יכול להיות די גוזל זמן וקשה לביצוע, במיוחד למי שאין לו זמן להקדיש לזה.

עוד שיטות לניקוי הבריכה

 השתמשו בערכות ניקוי לבריכה כדי לקרצף את דפנות הבריכה, נקו את תחתית הבריכה על ידי הצמדת שואב אבק אוטומטי. לאחר הסרת כל הפסולת והלכלוך, השתמש במברשת בריכה כדי לקרצף את שאריות האצות או הצטברות אחרת על האריחים יש לשטוף היטב במים לאחר השלמת הניקוי

למידע נוסף בקרו באתר https://www.ipool.co.il/