אביזרים למתופפים שכל מתופף חייב לעצמו

הדרישות המקצועיות של נגנים בכלל ונגני תופים בפרט, נפרסות על פני מגוון רחב של תחומים. לא רק מבחינת הדרישות למקצועיות ווירטואוזיות בכל הופעה מחדש, אלא גם הצורך לרכוש את האביזרים למתופפים האולטימטיביים לכלי הנגינה שלכם. יצירת מוזיקה ברמה איכותית, היא משימה מורכבת מאוד וכלל שיש לכם את הכלים המתקדמים והמתוחזקים ביותר, כך תוכלו להביא לידי ביטוי את הכישרון שחבוי בכם.

שלושה אביזרים למתופפים שכל מתופף חייב לעצמו כדי להפיק מוזיקה מושלמת

כל מתופף חולם על רכישת סט התופים המקצועי הראשון שלו, במשך שנים ארוכות. אבל, לצד מערכת התופים עצמה, אתם מעוניינים לרכוש גם אביזרים נלווים, שישמרו על איכות הכלי. בין היתר, מומלץ לרכוש:

  1. אביזרי אחסון – בימים בהם אתם לא מנגנים על התופים או שאתם לוקחים הפסקה קצרה, ניתן לאחסן את המקלות בתיק ייעודי, לעטוף את המצלתיים ולכסות את המערכת כולה, כדי לשמור על המערכת שלכם.
  2. אביזרים לאימון – בשגרת היום יום, לא כל נגן מצליח להגיע לחדר החזרות ולנגן על מערכת התופים שלו. לכן, אפשר לרכוש ערכת אימון אשר אתפשר לכם לפתח את הכישרון מבלי להפריע לכל יושבי הבית.
  3. משפרי קול – כרית ריכוך תוף בס או טבעות לאיזון טונים, עשוית להרחיב את היכולות המוזיקליות וליצור מנעד מיוחד במינו לכל נגן.

נגינה מקצועית היא המפתח להצלחת הקריירה המוזיקלית

כדי ליצור מוזיקה, נדרש כל נגן לחשוב מחוץ לקופסה, בצורה ייחודית. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על מערכת תופים, אותה ניתן להתאים לכל נגן באופן אישי. זו היא ההחלטה שלכם והיא תלויה בניסיון המקצועי וביכולת הכלכלית להשקיע במערכת, כך שאם אתם רוצים לפתח קריירה, זו רכישה חכמה.

קראו על: אביזרים לכלי נשיפה