למה כדאי לקנות ארון הזזה לחדר ילדים?

מתכננים לקנות ארון חדש לחדר הילדים? המלצות המומחים כיום הוא לקנות דווקא ארון הזזה לחדר כזה ולא ארון פתיחה רגיל. ולמה? אוהו, יש לכך הרבה מאוד סיבות, רוצים לשמוע? קדימה, הישארו איתנו והמשיכו לקרוא עד הסוף – 

כי זה חסכוני במקום

חדר ילדים חייב להיות מרווח וגדול על מנת שיהיה לילדים מקום לשחק ולהשתובב. על כן, כדאי לתכנן את הריהוט בחדר בצורה שהוא יאפשר כמה שיותר מרחב ויתפוס כמה שפחות מקום. אחד מהפתרונות לכך הוא ארונות הזזה. בארונות אלה אין צורך להשאיר מרחב לצורך פתיחת הדלתות מכיוון שהן נפתחות בקו אחד עם הארון.

כי זה יותר יפה

יופי הוא דבר שמשחק. וכאשר מדובר בחדר ילדים, נותנים ליופי דין קדימה יותר מאשר לדברים אחרים (מלבד חוזק, כמובן). ילדים אוהבים להיות במקום צבעוני ויפה ולכן כדאי לבחור בארונות וברהיטים צבעוניים ומושכים. ארונות הזזה קיימים במגוון צבעים וכן אפשר להדפיס עליהם מגוון הדפסים יפים.

כי זה פחות שביר

ילדים הם טיפוסים חסרי זהירות. ולא, לא כי הם רעים, אלא פשוט כי הם לא מבינים והם לא יודעים כיצד להיזהר. על כן, חשוב להקפיד כי כל דבר שנמצא בסביבתם יהיה חזק במיוחד וכמה שפחות שביר. דלתות הזזה, קשה מאוד עד בלתי אפשרי לשבור לעומת דלתות רגילות שניתן לתלוש בכוח מסוים.

כי זה פחות מסוכן

דלתות הזזה נחשבות לפחות מסוכנות מכיוון שאי אפשר לטרוק אותן בחוזקה. טריקת דלתות זה משהו אופייני מאוד אצל ילדים לאו דווקא במצבי כעס… וכבר שמענו אין ספור סיפורים על קטיעת אצבעות אצל ילדים כתוצאה מטריקת דלתות. אז ארון הזזה במקרים כאלה הוא פתרון מושלם. למידע בנושא ארון הזזה 2 דלתות