מכונות משחק מתקדמות

המאמר באדיבות ארקייד גיימס

ילדים רבים אוהבים לשחק במשחקי וידאו מתוחכמים ולכן הם מגיעים לקניונים ולריכוזים נוספים כדי ליהנות משעה סוחפת של משחקים מרתקים.

מכונות משחק מתקדמות

קיימים סוגים רבים של מכונות משחק מתקדמות ולכן בכל פעם שהילדים מגיעים למקומות שהם חדשים עבורם, הם נחשפים לסוגים אחרים של משחקים, כך שהם מלאי סקרנות ועושים כל שניתן כדי לנצח.

בחלק גדול מהמכונות יש הרבה מאד משחקים, כמו לדוגמה במכונה של הסימפסונים הילדים יכולים ליהנות ולשחק באחד מתוך  1,300 המשחקים הקיים. הם משחקים משחק אחד ומהר מאד עוברים לאלו שאחריו, כדי לצבור מיומנות וליהנות מכל האפשרויות המגוונות.

כאשר נגמר זמן המשחק, הם עוברים למכונה אחרת או מעדיפים להישאר באותה המכונה אך להעלות את דרגת הקושי. המשחקים סוחפים אותם והם ממש צוללים לתוך האקשן ודי קשה לנתק אותם מהמשחקים הללו. 

זמן משחק במשחקיה 

הדרך המועדפת על ההורים בנושא מכונות משחק מתקדמות כמו מכונות רכיבה היא להגביל מראש את הילדים בזמן או בכמות המטבעות, כיוון שללא קביעת המסגרת מאד קשה לנתק אותם לאחר פרק זמן מסוים מהמכונות המאתגרות הללו.

בין המשחקים קיימים גם סימולטורים אשר הילד יושב עליו והוא נוסע לכאורה בדרכים כשהוא רכוב על האופנוע ומתמודד עם הסכנות האורבות בכביש. בדרך זהה הוא נוסע גם במכונית ונע בדרכים המהירות כדי להגיע במהירות לנקודת היעד.

יש מכונות משחק מתקדמות שמותאמות לשחקן בודד ויש כאלה שמותאמות לשני ילדים או לארבעה וכך התחרות גוברת, יש המון אקשן, כל אחד רוצה לנצח ובמקרים רבים הילדים משולהבים ונהנים מכל דקה של משחק.

כבר בדרך הביתה, הם שואלים את ההורים מתי יוכלו להגיע שוב וליהנות מהמשחקים המרתקים, אשר אהובים עליהם באופן יוצא דופן.