מזרן מומלץ לילדים – איך לבחור את הטוב ביותר עבור ילדכם?

עומדים לרכוש מזרן לילד? שימו לב – יש כיום בשוק לא מעט מזרנים ואינספור חומרים ודגמים, אתם צריכים לבחור את המזרן האיכותי והטוב ביותר לילד שלכם, כדי שהמזרן יהיה לו נוח ויאפשר ללכת לישון בלילה, ולקום בבוקר מלא כוחות ורענן. בנוסף חשוב שהמזרן יהיה עמיד ויחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות. אז הבה נראה כיצד נכון לבחור את המזרן לילד שלכם, כדי שיהיה לו נוח ונעים, וגם אתם תהיו מרוצים מהמוצר שרכשתם.

כך תבחרו את הטוב ביותר לילד שלכם

  • גודל – נזכור כי המזרן צריך להתאים לגודל המיטה. זכרו כי המיטה צריכה להכיל את הילד שלכם ולאפשר לו לנוע בנוחות מקסימלית במיטה, בלי ליפול ובלי להיתקל ולקבל מכות. אם מדובר על ילד צעיר המזרן צריך להיות גדול מספיק כדי לאפשר לו גם לגדול בלי למצוא את עצמו מצטופף במיטתו…
  • נוחות – מזרן מומלץ לילדים חייב להיות נוח מספיק. הנוחות מתייחסת לחומר ממנו מיוצר המזרן כמו גם לעובי שלו. אמנם ילד בריא לרוב מתמודד יפה עם כל מזרן שהוא, אך בכל זאת כדאי תמיד לוודא כי אתם בוחרים מזרן מתאים ומומלץ שיתאים לילד שלכם ויספק לו שינה נוחה ותמיכה הולמת לכל חלקי גופו.
  • כביסה – שימו לב לבחור מזרן שהכיסוי שלו כביס מחד, אך אטום ומונע זליגת נוזלים מאידך. כך אתם שומרים על גוף המזרן נקי וחף מנוזלים, כך אתם שומרים לעצמכם את האפשרות לכבס את ציפוי המזרן במקרה הצורך.

איזה מזרן תבחרו? התייעצו עם אנשי מכירות, הכירו מזרנים מסוגים שונים ובחרו לילד שלכם את המזרן המומלץ והטוב ביותר עבורו ועבורכם.