כל הלהיטים הבלעדיים לנינטנדו

נינטנדו סוויץ' היא ללא ספק אחת הקונסולות הפופולריות והמצליחות ביותר בעולם כיום. עם עשרות אלפי ישראלים ויותר המשחקים בקונסולה ומיליונים ברחבי העולם אין פלא מדוע זו נחשבת לאחת האטרקטיביות ביותר. לצד היתרונות שבשימוש נייד או בתחנת עגינה ביתית תוכלו ליהנות ממגוון רחב של המותג נינטנדו סוויץ משחקים כאשר רבים מהם אקסקלוסיביים לקונסולה זו. 

The legend of Zelda 

אחד המשחקים הפופולריים ביותר האקסקלוסיביים לנינטנדו סוויץ' הוא הכותר של זלדה וכעת עם גרסה חדשה ומיוחדת: Breath of the Wild תוכלו ליהנות מעולם מלא באקשן ועניין. עולם שלם שאתם יכולים לחקור, יצורים מרהיבים ולמעלה מ100 מקדשים שעליכם לגלות, לפתור חידות לא פתורות ועוד. תצטרכו להתאים את הבגדים והאביזרים שלכם בהתאם למזג האוויר ולהילחם באויבים שונים בדרך. 

Pokemon legends Arceus

פוקימון היא אחד מסדרות הילדים האהובות אך גם מבוגרים שגדלו על הסדרה עדיין אוהבים ושומרים אמונים ובוודאי משחקים במשחקים החדשים היוצאים מדי שנה לשוק. משחקים לסוני / נינטנדו סוויץ' אלה מפותחים באופן מסורתי לקונסולות המשחק של נינטנדו כאשר החל מינואר 22 ניתן ליהנות מהמשחק פוקימון לג'נדס ארכיאוס בו תשחקו דמות ראשית של מאמן/ת פוקימונים באזור היסואי כאשר המטרה של המשחק היא למלא את הפוקדע הראשון. היכנסו לתקופה בה בני אדם ופוקימונים עדיין לא למדו לחיות יחד, הסתובבו בעולם הפתוח וגלו פוקימונים חדשים, תפסו את כולם, חקרו אותם, בחרו את השותף שלכם לדרך ועוד.

ריימאן לג'נדס:

עוד אחד מהכותרים האהובים ביותר הוא משחק Rayman Legends המציע משחק חדש ומגוון בעולם המיתולוגי של ריימאן. משחק הרפתקאות קלאסי, נעים וכיפי למשחק. כעת עם יכולות מיוחדות המאפשרות לשחק עם עד 4 משתתפים בו זמנים, להילחם בבוסים בתלת מימד, ליהנות מאתגרי אונליין מיוחדים ועוד.