כל הסיבות לאתגר את עצמכם עם משחקי חשיבה קשים

המאמר באדיבות http://www.enigmachallenges.co.il

משחקי חשיבה קשים יכולים להיות מומלצים וטובים לילדים, בני נוער וכמובן גם למבוגרים. למעשה יש כיום מחלקה מיוחדת של משחקי חשיבה קשים באמת! כאלו שמתאימים ממש למבוגרים שאוהבים לאתגר את עצמם, לפתח את החשיבה ולהתמודד עם פתרונות יצירתיים. הנה לנו כמה סיבות למה כדאי לנו לאתגר את עצמנו עם משחקי חשיבה קשים.

משחקים, לא רק לילדים – מדוע זה כדאי?

  • פנאי – כל אחד מאתנו זקוק לשעות של פנאי והפוגה. זמנים בהם צריך לשחרר את הראש מהעומס ומהיום יום הטורד את מוחנו. משחקי חשיבה קדים יכולים למלא את התפקיד הזה נהדר. כדאי למצוא משחקים מרתקים ומאתגרים שיעשו לנו את זה.
  • חשיבה – כל אחד צריך לאמץ את החשיבה שלו כדי לשמור על המוח פעיל. ממש כמו כל אימון ושריר, גם המוח שלנו צריך תרגול כדי לשמור עליו פעיל ודינמי. משחקי חשיבה קשים עוזרים לנו לחדד את המוח ולגרום לו לשמור על הרעננות שלו.
  • הנאה – שעות של הנאה אלו שעות חשובות לכל אחד. לא רק לילדים, גם מבוגרים שעסוקים בדרך כלל בביצוע פעולות יומיומיות משמעותיות זקוקים לפסק זמן של הנאה. זה יכול להיות בעזרת משחקי חשיבה מאתגרים. היכולת להתמודד עם האתגר, הניסיון לפצח את הבעיה  מקדמים אותנו במידה רבה ומפתחים בנו כלים.
  • בילוי- כאשר אנחנו רוצים לבלות עם חברים, עם בני משפחה או בן הזוג, ואנחנו מעוניינים לתת לעצמנו חוויה ואתגר, משחק חשיבה קשה יכול להיות הדבר המוצלח ביותר. לשמחת כל המשתתפים. חשוב לבחור משחק מהנה ומתאים שייהנה את המשתתפים מאוד, וימלא את שעות הבילוי שלכם בצורה הנעימה והטובה ביותר. כי אין כמו משחק חשיבה קשה לעורר את המוח ולספק סיפוק והנאה.