כל השלבים בהפקת סרטון תדמית לעסק

סרטון תדמית לעסק

הפקת סרטון היא עבודה. אין מה לומר. עבודה קשה אפילו, אפשר לומר. ולכן יש צורך להבין בדיוק מה רוצים מהסרטון, כלומר, מה המטרה שלו, איך הוא אמור להיראות ולאיזה קהל יעד הוא מיועד. כל האמור, הוא בנוגע לסתם סרטון, אך כאשר מדובר בסרטון תדמית לעסק, אזי העבודה חייבת להיות פרטנית ומדויקת בהרבה.

אז אלו השלבים בהפקת סרטון תדמית לעסק – 

  1. סימון מטרה – הגדירו לעצמכם איזו מטרה אמור הסרטון להשיג ומה אתם מעוניינים שיקרה בעקבות הצפייה בסרטון. נסו להתמקד ככל האפשר על מנת שהתוצאה אכן תהיה אפקטיבית.
  2. מה העסק משווק? – זהו נתון חשוב מאוד בעת הפקת סרטון תדמית, מכיוון שזה מה שיקבע את התוכן שיהיה בסרטון וכמובן מה יהיה האורך שלו ואלו הם הפרמטרים שקובעים למעשה את המחיר שיהיה עליכם לשלם בעבור העבודה. 
  3. בניית תסריט – כדאי מאוד להיעזר בקופירייטר אשר מבין בסרטוני תדמית והוא יוכל לכוון אתכם כיצד לבנות את הסרטון – מה לכלול בו, מה לא חייב להיות בו ועל מה אסור לוותר. בקיצור, הוא זה שיגרום לסרטון 'לעבוד'.
  4. קריינות – סרטי תדמית מלווים בדרך כלל בקריינות שמסבירה על העסק, על המוצרים שהוא משווק וכמובן משכנע את הצופים לפנות דווקא אליו.
  5. הסרטה או צילום – עוד שלב שעליכם לעבור הוא ההחלטה אם אתם הולכים על סרטון מונפש – כלומר, סרטון שבנוי מתמונות או על סרטון שבנוי מהסרטות. נקודה זו משמעותית בעיקר למחיר, אך גם לתוצאה הסופית שתתקבל.
  6. עריכת החומרים לסרטון מושלם – השלב האחרון הוא כמובן עריכת החומרים לסרטון. זוהי עבודה של עורך וידאו שמתמחה בעריכת סרטוני תדמית. הוא יקבץ את כל החומרים ויסגור אותם לסרטון יפהפה.

אולי יעניין אותך גם סרטון תדמית באנגלית

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

הכל על שעוני דניאל וולינגטון

אחד התכשיטים הפונקציונליים שכבר לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא שעון היד זה נחשב לתכשיט למרות התפקיד שהוא ממלא משום שהוא מלווה אותנו בכל

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor