מזרן ספוג או מזרן קפיצים: מה מומלץ לילדים?

המזרנים המומלצים לילדים הם מזרוני ספוג איכותיים ולא מזרני קפיצים וזאת לאור גילם הצעיר והצורך שלהם בתמיכה מאסיבית בגב שלהם.

בחירה של מזרן לילדים 

מזרן בטיב מעולה לילדים הוא זה אשר מורכב מכמה שכבות, אשר לכל אחת מהן יש מטרה אחרת וחשובה. השכבה התחתונה עשויה מספוג ירוק שהוא הבסיס האיתן למזרן כולו. על שכבה זו ממוקם הספוג הכחול שהוא מחומר מאסיבי ולכן יכול לשרת את הילד לאורך כמה שנים. השכבה העליונה היא שכבות של לטקס איכותי שהוא חומר אורגני גמיש אשר מתאים מאד למנח של הגוף ויוצר שילוב של נוחות מקסימלית ותמיכה המאפשרת צמיחה וגדילה של הגוף הצעיר. מזרן קפיצים אינו מתאים לילדים הקטנים שהעצמות שלהן הן רכות ונמצאות בתהליך מתמיד של התפתחות.

התאמה מושלמת לילדים

מעבר לתמיכה בעמוד השדרה, קיימת חשיבות לרכוש מזרן ספוג לילדים כיוון שהוא מתאים לאקלים הישראלי מזרן זה הוא גם אנטי בקטריאלי ואנטי אלרגני, דבר שהוא חשוב מאד לאור הכמות הגדולה של הילדים שהם רגישים ולכן סובלים מאלרגיות שונות.

איכותו של מזרן הספוג 

מזרן ספוג עשוי מחומר טבעי אשר מופק מעץ הגומי בתהליכים טכנולוגיים חדשניים. מדובר בחומר שהוא עמיד לאורך שנים ומעניק תמיכה מעולה לגב ולעמוד השדרה של הילדים. זו הסיבה שההורים אשר בוחנים כמה וכמה אפשרויות מבינים כי הדגם הנכון ביותר לילדים עשוי מכמה שכבות של ספוג כשבחלק העליון יש דגש על שכבות לטקס מעולה.יש מזרן שיש בהם גם תוספת של פאן אורטופדי וזוהי תוספת חשובה ומומלצת לכל ילד כדי לשמור על בריאותו ולאפשר לגוף שלו מנוחה מוחלטת בעת השינה וזאת עבור הצמיחה והגדילה של הגוף. למידע אודות חנות מזרנים לילדים