היתרונות בחולצות מ100% כותנה

לאור האקלים הים התיכוני השורר בישראל שמוביל לכך שברוב ימי השנה חם בה, הישראלים מעדיפים לרכוש חולצות שהן מאה אחוז כותנה. לקריאה אודות בדי כותנה

היתרונות בחולצות מ100% כותנה

לחולצות כותנה יש יתרונות רבים כמו לדוגמה:

  • אפשר להוסיף עמילן לאחר הכביסה וכך יהיה קל מאד לגהץ כל חולצה ולאפשר לצווארון לבלוט מעל הצוואר וליצור נראות אלגנטית ויפהפייה.
  • החולצה מונחת על הגוף ללא כל תזוזה, הן אם מדובר על אריגים והן אם ממדובר על סריגים.
  • בד כותנה הוא בד נושם ולכן הוא אידאלי לייצור בגדים לילדים ובגדי ספורט. זו הסיבה שמייצרים חולצות קיציות מכותנה כמו טי שרטים ואין ספור סוגים נוספים של חולצות הן ליום יום והן מחויטות ואלגנטיות.
  • החולצות הללו עמידות בכביסה גם אם מכבסים אותן הרבה מאד פעמים. הן אינן משנות את צורתן, לעיתים הן מתכווצות במעט, אך הן אינן מתרחבות. בנוסף לכך הן נותרות בגוון המקורי ובדרך כלל הצבע אינו דוהה ואינו יורד לאט לאט בכביסות התכופות. 
  • על חולצות מ – % 100 כותנה אפשר ליצור הדפסים שונים על פי רצונם של הלקוחות, בחנויות העוסקות בכך, כמו סמל בית הספר, הדפסות משי, הדפסות ויניל, ממוחשבות, סובלימציה, רקמה ועוד. 

בד של חולצות מ – % 100 כותנה הוא בד נושם ולכן הוא מצוין לספורטאים ולכל אדם שמעוניין בחולצות נוחות עבור עונת הקיץ, כדי שהוא לא יזיע בהם כאשר הוא נמצא בחוץ ובמיוחד אלו שעובדים פיזית לאורך כל היום. הן מתאימות מאד לאנשים אשר סובלים מהזעת יתר ולכן בקיץ הם מזיעים מאד מתחת לבית השחי וגם באזורים אחרים בגוף. אם הם מקפידים ללבוש חולצות מ % 100 כותנה התופעה תקטן.  למידע אודות חנות בדים