האם משתלם יותר לקנות תה בתפזורת?

בין אם מדובר על לגימת משקה חם בעונת החורף הקרירה, או על לגימת תה צונן בעונת הקיץ הלוהטת של ארץ ישראל – אין כל צל של ספק שתה הוא אחד מהמשקאות הטעימים, הבריאים והחסכוניים ביותר שאנחנו יכולים לצרוך.

בנוסף על החיסכון המשמעותי בכסף, צריכת תה בתפזורת גם מהווה דרך מצוינת להכניס צמחים מועילים לבריאות על בסיס יום יומי.

במסגרת מאמר זה נספר לכם על כל היתרונות של רכישת תה בתפזורת.

למה כדאי לכם לקנות תה בתפזורת?

  • זה חסכוני יותר – תחשבו על זה, כאשר אתם מחליטים לרכוש תה בשקיות, אתם לא משלמים רק על עלי התה, אתם משלמים על השקיות עצמן, בנוסף על כך גם על אריזת הקרטון שבה מגיעות שקיות התה. ואם זה לא מספיק, גם עיצוב האריזה גוזל מכם עוד כמה שקלים יקרים.
  • אפשרויות בחירה אינסופיות – אם אתם קונים שקיות תה באריזה, אתם נאלצים לבחור מתוך מבחר האריזות שזמינות לכם בסופר מרקט או במכולת. במובן מסוים, הטעם שלכם מוגבל על ידי המלאי הזמין, וברוב המקרים חנויות לא מחזיקות מגוון רחב של תה. כאשר אתם קונים תה בתפזורת מחנות אשר מתמחה בתפזורות תה, אתם יכולים לבחור מתוך מגוון הרבה יותר גדול, וגם ליצור ערבובים ושילובים שמתאימים לטעם הייחודי שלכם!
  • זה בריא יותר לכם ולסביבה – הרוב המוחלט של שקיות התה שנמכרות במדינת ישראל מכיל פלסטיק. אז בנוסף על כך שאתם משלמים כסף מיותר על השקיות האלה, אתם גם מכניסים רעלים מיותרים לגוף שלכם ויוצרים זבל מיותר. רכישת תה בתפזורת מחזירה את השליטה לידיכם, ככה שאתם יכולים לבשל את החליטה שלכם בעצמכם, ללא שום פלסטיק או אריזות מיותרות שרק גוזלות מכם כסף והורסות את הסביבה.